Главная » Афиша » Професійні художники області завітають до Світловодська

Професійні художники області завітають до Світловодська

Братися за серйозну справу – велика відповідальність. Але існує певна закономірність – чим складніше – тим цікавіше. Саме за таким принципом працює колектив Арт галереї «Наше місто» та її засновник Костянтин Каспров. Уже сьогодні в закладі триває підготовка до значної події високого рівня – у серпні-вересні галерея прийматиме виставку робіт членів Кіровоградської обласної спілки художників.

Цікавою є історія Навесні цього року делегація світловодських художників представила свої роботи та безпосередньо взяла участь у відкритті виставки «Щирість та натхнення», яку вже втретє проводила галерея Миколи Цуканова «Єлисаветград». Творча атмосфера завжди сприяє творчим проектам, тому куратор світловодської галереї Ксенія Бондаренко результативно поспілкувалася з головою Кіровоградської обласної спілки художників України Андрієм Хворостом, який вже давно хотів привезти до Світловодська цікаву експозицію. Але до цього часу не складалося, здебільшого через відсутність коштів для перевезення робіт. Перемовини з легким на підйом власником галереї Костянтином Каспровим відбулися вдало – виставка відбудеться. Вона називатиметься «Дніпрові барви».

Художники з усієї області виявили бажання приїхати до нашого чудового міста саме влітку, щоб надихатися краєвидами та відпочинком. До речі, принагідно погодили і плани на наступний рік – провести на Світловодщині пленер (живопис на відкритому повітрі).

Термін проведення виставки – з початку серпня до середини вересня — планувався так, щоб виставку змогли відвідати шкільні групи. Тож і діти, і дорослі поціновувачі мистецтва отримають можливість побачити близько 40 полотен професійних художників Кіровоградщини, адже свої роботи надали М. Ачкасова, Ю. Вінтенко, В. Давидов, О. Демиденко, Л. Демиденко, Ю. Гончаренко, Л. Гусєва, А. Кімнатний, Л. Кулініч, О. Коломієць, А. Надєждін, Ф. Полонський, А. Плітіна, О. Пунгіна, А. Пунгін, О. Рудий, А. Товкайло, Д. Тарасенко, І. Смичек, О. Самійленко, А. Хворост, М. Хворост, С. Шаповалов, А. Шаповалов. Це відомі в Україні та за її межами митці, багато з яких мають звання «Заслужений художник України».

«Дніпрові барви» відбуватимуться за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації. Забезпечення організації виставки та її урочистого відкриття належить виключно власнику галереї Костянтину Каспрову.

Слід наголосити, що виставок такого рівня у Світловодську ніколи не проводилося, тому у всіх жителів та гостей Світловодська буде чудова можливість споглядати світ професійного мистецтва. А працівники Арт галереї «Наше місто» вже чаклують над організацією відкриття виставки, що, як завжди, відбудеться на високому рівні.

Чекаємо в Арт галереї «Наше місто» за адресою: місто Світловодськ вул. Героїв України, 40.

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: