Главная » Новости » Власть » КП «Власівські мережі» планує масштабне встановлення теплових лічільників

КП «Власівські мережі» планує масштабне встановлення теплових лічільників

Комунальне підприємство «Власівські мережі» повідомляє власників (співвласників) житлових багатоквартирних будинків про намір встановити вузол комерційного обліку теплової енергії.

Теплові лічільники комунальне підприємство планує встановити за адресами: вул.Молодіжна, буд.1, вул. Молодіжна, буд.1-В, вул.Молодіжна, буд.2, вул.Молодіжна, буд.3, вул.Молодіжна, буд.4, вул.Молодіжна, буд.6, вул.Молодіжна, буд.8, вул.Молодіжна, буд.10, вул.Молодіжна, буд.11, вул.Молодіжна, буд.13, вул.Молодіжна, буд.17, вул.Молодіжна, буд.19, вул.Молодіжна, буд.23, вул.Молодіжна, буд.29, вул.Молодіжна, буд.30, вул.Молодіжна, буд.31, вул.Молодіжна, буд.35, вул.Молодіжна, буд.37, вул.Молодіжна, буд.45, вул.Лівобережна, буд.1, вул.Лівобережна, буд.2, вул.Лівобережна, буд.11, вул.Лівобережна, буд.14, вул.Висоцького, буд.3.

Власники (співвласники) будівлі протягом двох місяців з дня ознайомлення з цим повідомленням мають право повідомити оператору зовнішніх інженерних мереж (за своїм вибором) про:

  • згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;
  • намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку;
  • намір самостійно обладнати будівлю вузлом (вузлами) комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

Крім того, комунальне підприємство «Власівські мережі» повідомляє про те, зо розрахунок внеску за встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії проведений згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 129 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання».

Войти с помощью: 
Саша
Саша

Теперь, я так понимаю, жителям домов, в которых установят счетчики, в платёжки включат стоимость этих самых счетчиков.

Vladimir
Vladimir

На встановлення яких були виділені кошти з Власівського бюджету.

Михаил Берчук
Михаил Берчук

кошти на лічильники були закладені до розділу бюджетних витрат селищної ради та затверджені на одній з сесій (КП Власівські мережі — не має права вимагати від мешканців сплати за ці лічильники. Тарифи на опалення змінювались двічі у кінці 2017 та після оформлених субсидій знову на початку 2018 р)

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: