Главная » Новости » Власть » Привітання власівчан від Костянтина Каспрова

Привітання власівчан від Костянтина Каспрова

Шановні власівчани! Вітаю вас з 462-ю річницею від дня заснування селища Власівки та з 75-ю річницею з дня визволення від фашистських загарбників.

Знаю, що корінні жителі з любов’ю називають свою Власівку «маленький Париж», адже вона затишна, мальовнича, у ній є все для комфортного проживання. Тож у день свята бажаю усім жителям берегти неповторність своєї малої батьківщини та продовжувати працювати для розвитку селища і власного добробуту.

Зі святом!

З повагою

 депутат обласної ради Костянтин Каспров

Я вдячний вам за довіру, яку ви висловили мені, обравши депутатом обласної ради. Для того, щоб забезпечити систематичну роботу на Власівці та у Світловодську і тримати руку на пульсі життя селища, продовжує свою діяльність громадська організація «Наше місто» та діє громадська приймальня, у рамках якої працює юридична консультація, куди за допомогою може звернутися кожен житель. (Нагадаю: в смт Власівка, вул. Лівобережна 12 — понеділок, середа, п’ятниця з 09:00 до 16:00; м. Світловодськ вул. Героїв України, 44 – щодня, окрім вихідних).

З  початку нинішнього року власівчани отримують адміністративні послуги з реєстрації фізичних осіб та вирішують питання військового обліку у відремонтованому приміщенні.

Оскільки сам є активним та ініціативним, мені близькі по духу люди з таким же дієвим настроєм. Тому залюбки підтримую цікаві проекти власівчан. Так, цього року 1 червня долучився до проведення Дня захисту дітей, який вдало поєднався з моїм улюбленим Днем здоров’я – і діти, і дорослі отримали гарні емоції.

На день селища для тих, хто любить душевне спілкування, наша громадська організація накриє столи з чаєм та солодощами, щоб свято відбулося і запам’яталося теплим і радісним.

Розвиваємо рідний край разом!

Войти с помощью: 
Vladimir
Vladimir

Пане Костянтин,тобі не противно читати те що тут написано, адже більшість «твоїх виборців» від написаного «верне «.Який «париж», яким боком? Яка «затишна», яка «мальовнича», покажіть.В чому неповторність, в тих ямах на дорогах, в розбитих тротуарах, в сотнях безпритульних собак, в аварійних деревах що нависають над головами? В чому системність вашої роботи , невже продовжуєте вулиці грейдером рівняти, через кожні три місяці?

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: