Главная » Новости » Власть » Уряд підвищив ціни на газ для населення

Уряд підвищив ціни на газ для населення

З першого листопада, ціна на блакитне паливо підскочить на 23,5 % від нинішньої і складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні уряду не хотіли би на ньому бути присутніми, але є обставини, які слід враховувати. «Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах«, — сказав прем’єр. Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов’язання щодо вирівнювання ціни на газ  було ще у 2008 році. Гройсман додав, що мова йде про те, що якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

«Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс«, — сказав Гройсман. Голова уряду зазначив, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій — отримають її. Зараз населення купляє блакитне паливо за ціною 6,96 гривні за кубічний метр. Якщо порівняти цей тариф з новою ціною, то виходить підвищення на 22,9% — на 0,6 процентних пункта менше, ніж оголосив Гройсман.

Войти с помощью: 
Ирина
Ирина

Цену на газ поднимаем, но при этом даём субсидию… В чём логика — платит всё равно государство?

Игорь Прилуцкий
Игорь Прилуцкий

Собственно… за это и боролись… Мда.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: