Главная » Новости » Власть » Чи з’явиться спортивно-оздоровчий комплекс у Власівці?

Чи з’явиться спортивно-оздоровчий комплекс у Власівці?

Питання спорту та оздоровлення мешканців Власівки, зокрема останнім часом, займає  одну з найважливіших ланок соціального розвитку селища. Наявність паркових зон, тренувальних залів у РК «Мастер», та спортивних клубів накшталт «Перевал» — є красномовним підтвердженням того, що селище має постійний вектор спортивного та фізичного розвитку. На сьогоднішній день, у селища є перспектива отримати ще й спортивно-оздоровчий центр. Але, як то кажуть, є одне «але».  Ініціатори будівництва зіштовхнулися з певним непорозумінням. Зокрема, ТОВ «Стілм»- як один з ініціаторів будівництва, звернулося до громади Власівки с проханням підтримати створення спортивно-оздоровчого комплексу в селищі:

«Шановні власівчани!  На Ваш розсуд виноситься питання будівництва в нашому селищі спортивно-оздоровчого комплексу, в якому буде збудовано плавальний басейн розміром 25м на 6 доріжок та спортивний зал розміром 36м х 18 м.  Ініціаторами будівництва виступають  підприємці та промисловці нашого селища. Проект будівництва вже є. Справа за виділенням земельної ділянки під будівництво.  За попередньою усною домовленістю з селищним головою була узгоджена земельна ділянка по вул. Труда (пустир біля буд. Труда 33 та Східна 4), але в певний час, з невідомих нам причин, будівництво на даній земельній ділянці у селищній раді відхилили.  Тому допомога громади в цьому питанні вкрай необхідна. Наше селище дуже промислове, але для благоустрою та оздоровлення нічого не робиться, тому першим кроком буде будівництво спорткомплексу. Прохання до всіх небайдужих, адже що може бути дорожче власного здоров’я та здоров’я рідних та близьких, висловіть свої  думки, побажання,  будемо вдячні» — повідомляється в зверненні.

Інтернет-видання «Власівка» звернулося до Власівської селищної ради з проханням роз’яснити ситуацію щодо даної земельної ділянки. Коментар інтернет-виданню надала начальник земельно комунального відділу Жарікова Любов Малвліївна : «На сьогоднішній день, Власівська селищна рада має узгоджений Генеральний план селища, в якому призначення даної земельної ділянки зовсім інше. В певний час, місцева рада виносила на розгляд затверждений Генеральний план селища для обговорення та внесення пропозицій від громадян та організацій селища. Звернень чи пропозицій, щодо даної ділянки від ТОВ «Стілм», чи будь кого іншого, не надходило.  Зокрема, в Генеральному плані селища було передбачено будівництво двох спорткомплексів, один з яких включає в себе 2 спортзали на 400 кв.м. та басейн, що розміщуються в лісопарковій зоні селища та інший спортивний комплекс, на 250 кв.м. що передбачено розмістити на нових територіях житлово-громадської забудови в районі вулиці Кременчуцької. А земельна ділянка, що вказана в зверненні ТОВ «Стілм», по Генеральному плану передбачена для багатоповерхової житлової забудови«.

Войти с помощью: 
II
II

До 2023 року в Україні спрямують 1 мільярд доларів на будівництво нових водно-спортивних комплексів

3 листопада 2017 року розпочалась міжнародна конференція «Місто та сучасний плавальний басейн».
«Наш прогноз оснований на динаміці ринку, і збігається із підрахунками експертів сфери фітнес-послуг. У найближчі п’ять років в Україні з’явиться не менше ста нових водно-спортивних комплексів. Тренд уже заданий. В цьому напрямі одночасно працюють фітнес-індустрія і муніципалітети, яким децентралізація дала можливість реалізовувати потреби містян у спортивній інфраструктурі. Загальну ємність цього ринку створення таких об’єктів ми оцінюємо в 1 мільярд доларів, — зазначив В.Шумілін.
Як наголосив президент Федерації плавання Дмитро Качуровський, Федерація надає містам методологічну допомогу з метою створення таких водно-спортивних об’єктів, які відповідають міжнародним стандартам і можуть бути задіяні для тренувань і проведення спортивних змагань.

Завдяки ініціативі, місцевого підприємства ТОВ «Стілм», селище Власівка включене в програму будівництва водно-спортивних комплексів України.
Після того, як вирішиться питання з земельною ділянкою під будівництво спортивного комплексу, де б поряд знаходились необхідні комунікації (вода, газ, каналізація) і затвердження проекту в державних органах, нам гарантовано виділення коштів на будівництво комплексу в розмірі близько 30млн.грн.
Решту коштів необхідних для закінчення будівництва, будуть виділені місцевими підприємствами ТОВ «Стілм», ТДВ «Дніпроенергобудпром» та іншими небайдужими підприємцями селища. Після завершення будівництва спортивний комплекс буде знаходитись у муніципальній власності і кошти на його утримання будуть виділятись державою, так як наперед відомо, що комплекс буде збитковим.
Закликаємо наших депутатів до рішучих дій в цьому питанні, тим паче, що на нашій території знаходиться найбільше підприємство по сплаті податків в Кіровоградській області – «Королівський смак».

Игорь Прилуцкий
Игорь Прилуцкий

А вот это уже интересно. Подробности радуют но тут, как мне кажется есть одно «но»: «Після завершення будівництва спортивний комплекс буде знаходитись у муніципальній власності і кошти на його утримання будуть виділятись державою, так як наперед відомо, що комплекс буде збитковим.» Вот это и пугает. По многочисленным примерам можно с почти полной уверенностью сказать, что государство не особо то и рвётся что-то где-то содержать.

Игорь Прилуцкий
Игорь Прилуцкий

Хммм, а что мешает построить там, где указано в Генплане? Чем так глобально отличаются два этих участка? Идея конечно хорошая и недешёвая, полагаю. Мне кажется, что исключительно «підприємці та промисловці нашого селища» такой проект не потянут. А если говорить о «сторонних вливаниях», то такие «вливаторы», наверняка будут ожидать прибыль от такого проекта, пусть и в далёком будущем. Очевидно же, что постройка такого комплекса на Власовке не выгорит, по крайней мере в разрезе прибыльности. Поглядите на Спортлайф в Кременчуге — гиблое дело.

Ольга Т.
Ольга Т.

Ну если проблема с земельным участком была, почему Стилм действительно не подал предложение пересмотреть целевое назначение нужного под строительство участка? Странно. Делали план, предусмотрели участки под комплексы, никто не оспорил, а теперь вспомнили. Нет, я конечно «за» строительство такого комплекса и в принципе мне всё равно где в посёлке он будет, но какие претензии к поселковому совету не совсем понимаю…

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Так а чё сделать-то нужно? Я как бы не против и даже четырмя конечностями за, но… Как поддержать-то? Было бы потрясающе иметь в посёлке подобный комплекс.

Колян
Колян

Собирай народ, пишите плакат «Руки прочь от спортивно-оздоровительного комплекса!» и к поссовету 🙂 🙂 🙂

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: