Главная » Новости » Происшествия » У зоні ООС загинув власівчанин Дмитро Ремезас

У зоні ООС загинув власівчанин Дмитро Ремезас

У зоні Операції Об’єднаних Сил у Донецькій області пізно ввечері 27 загинув власівчанин Дмитро Ремезас.

«Обставини смерті старшого сержанта Збройних сил України Дмитра Ремезаса не розголошуються до закінчення службового розслідування«, — повідомив інтернет-виданню «Світловодськ» т.в.о. військового комісара Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату, майор Олександр Бут.

Дмитро Ремезас народився 25 грудня 1986 року у селищі Власівка, там же навчався у школі, працював в Об’єднанні «Дніпроенергобутпром». Два роки тому пішов служити до Збройних сил України за контрактом. Учасник бойових дій. Має нагороди. Один раз на півроку повертався додому у відпустку. Востаннє приїздив на два тижні наприкінці червня, щоб захистити диплом коледжу Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю «зварювальне виробництво», отримав спеціальність техніка-технолога. 10 липня повернувся до місця служби. У четвер, 26 липня з ним говорила мама Світлана Яковлєва, бухгалтер ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» по телефону, розповідають її колеги по роботі. Син сказав, що тільки повернулися з передової, вечеряють. Усе добре…

Що сталося наступного дня, поки що невідомо. У Дмитра залишилися дружина Галина, яка працює у ПП «Віктор іК», та неповнолітній син. Колеги по роботі розповідають, що Дмитро був чесним і порядним чоловіком, завжди готовим прийти на захист і допомогу людям. Прощання з героєм неоголошеної війни відбудеться завтра, 31 липня о 9:00 за адресою: сел. Власівка, вул. Східна, 10.

Глибоко співчуваємо родині Дмитра. Нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати близької людини.

Фото: з відкритих джерел

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: