Главная » Новости » Происшествия » «Сезон» відкрито: дачні крадії активізувались

«Сезон» відкрито: дачні крадії активізувались

Майже добіг кінця дачний сезон у селищі Власівка, та не дочекавшись поки садоводи майже повністю перестануть відвідувати садові ділянки, зловмисники вже почали потихеньку ростягувати приватне майно.

Інтернет-виданню «Власівка» стало відомо про одразу 3 випадки крадіжок з територіїї дачних кооперативів, що знаходяться в околицях селища, за останній тиждень. Один з власників садової ділянки кооперативу «Сегмент» повідомив про зухвалий випадок злодіїв, які серед білого дня поцупили цілий «вагончик» з дачним приладдям. «Забрали автомобілем з причіпом, начеб то «Жигулі» білого кольору. Кажуть, бачили сусіди через кілька вулиць, як везли. Не здивувались, бо перш за все ми не знайомі… гадали, що хтось перевіз на іншу ділянку… Зовсім знахабніли!» — розповідає потерпілий власник.

Дві інші ділянки, що постраждали від рук крадіїв опинились у другому кооперативі, ближче до вулиці Кременчуцька, що у селищі. На цей раз поцупили переважно інструмент та частини металевої огорожі. Деякі ділянки огорожі навіть видовбували з бетонного кріплення. Саме тому, що подібна процедура майже напевно привернула б увагу, власники постраждалих ділянок припускають, що їх власність пооцупили все ж таки в ніч.

Такі крадіжки, вже майже звичне дійство для сезонів пізньої осені та ранньої зими. Але як би там не було, а ні самостійна охорона, що влаштовується самими власниками дачних ділянок, а ні страх перед можливістю бути спійманим «на гарячому» не зупиняє зловмисників і понині.

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: