Главная » Новости » События » Задля радості дітей

Задля радості дітей

Перші дні червня несуть в собі два значних і масштабних свята: 1 червня – День захисту дітей і 3 червня – День народження Світловодська. Громадська організація «Наше місто», яку очолює депутат Костянтин Каспров, завжди ініціює та активно підтримує цікаві ідеї та проекти, які зроблять життя громади цікавішим та насиченішим.

Так, 1 червня на веселому святі раділи діти селища міського типу Власівки міста Світловодська. Це свято є для власівчан традиційним й одним з улюблених. Одна з ініціаторів його проведення — художній керівник дитячого зразкового хореографічного колективу«Світоч» сектору дитячої творчості Власівського Будинку культури Алла Педько завжди шукає цікаві форми його проведення і прагне до різноманітності, запрошуючи до селища творчі колективи з інших міст та селищ. Цього року зі своїми ідеями вона звернулася до приймальні ГО «Наше місто» — і Власівка отримала гарний подарунок до Дня захисту дітей.

Це була насичена розважально-ігрова програма, адже ГО «Наше місто» вирішила провести цьогорічний День захисту дітей у вигляді свого фірмового традиційного свята – Дня здоров’я, яке цьогоріч проводилося «Нашим містом» вже увосьме. Для того, щоб заявити, що активний відпочинок – це круто, на майданчику біля селищного Будинку культури того дня розважалися більше 350 дітей усіх охочих дітей селища, серед яких вихованці старшої групи дитячого садка «Буратіно» та відпочивальників місцевого пришкільного табору відпочинку.

11 рухливих ігор та конкурс малюнку на асфальті провели з дітьми артисти творчого колективу Світловодського міського Палацу культури та його директор Лариса Ляшенко. Свої вітання, зокрема і від веселого героя Літа, дарували присутнім артисти Власівського селищного Будинку культури на чолі з Еліною Яблоковою.

До учасників веселих змагань з привітанням звернувся голова ГО «Наше місто» Костянтин Каспров, який привітав дітей із закінченням навчального року, з початком літа, з Днем захисту дітей і поділився з ними своїм переконанням щодо того, що кожна дитина має радіти, бути активною: бігати, стрибати, щодня відкривати для себе новий цікавий світ, а дорослих закликав допомагати їм у цьому та показувати власний приклад.

Переможці кожної з ігор того дня отримали 60 тематичних подарунків – спортивний інвентар: м’ячі, кегельбани, тенісні ракетки та ракетки для гри в бадмінтон. Окрім того, під час улюбленої гри багатьох поколінь «Джерельце» кожен з учасників отримав солодощі.

Сміх та гамір дітей засвідчив, що свято принесло їм радість.

3 червня заступник голови громадської організації «Наше місто» Олена Требунських долучилася до святкування 64-ї річниці з дня заснування міста Світловодська. Зокрема, у літньому театрі парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка під час урочистостей Олена піднялася на сцену за нагородою Миколі Єрофійовичу Донцю, якому відповідно до рішення Світловодської міської ради від 29 травня 2018 року №1259 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Світловодська» (посмертно). Микола Донець – лауреат першої міської премії ім. Петра Лисоконя в номінації «Культура», місцевий композитор, автор музики гімну міста Світловодська. Слід пояснити, що подання на присвоєння цього звання здійснила саме громадська організація «Наше місто».

Після урочистої частини Олена Требунських зайняла своє місце поряд з іншими членами журі, які оцінювали виступи учасників хореографічного дитячо-юнацького регіонального фестивалю «Барви рідної землі», що вже увосьме проводиться у Світловодську і став візитівкою міста, а також найяскравішою та наймасштабнішою подією у святкуванні Дня міста. Їй випало переглянути більше 70-ти номерів у номінації народна та народно-стилістична хореографія від учасників з різних куточків Кіровоградщини та сусідньої Полтавщини і визначити серед них кращих. Загалом же у фестивалі взяло участь півтори тисячі юних танцівників.

Костянтин Каспров вітає Світловодськ з Днем міста: «Наш квітучий, наш чарівний Світловодськ відзначив свою 64-ту річницю з дня народження. Серця світловодів переповнює радість та гордість за те, що ми живемо в цьому чудовому місті. Бажаю всім нам, щоб воно було квітучим та процвітаючим, а кожному маленькому і дорослому мешканцю дарувало добру надію на здійснення заповітних мрій, щоб кожен пишався своїм Світловодськом та був щасливий у ньому».

Голова та члени громадськоїорганізації «Наше місто» вітають усіх дітей Світловодщини з Днем захисту дітей , З Днем міста і бажають усім щасливих усмішок та мирного неба над головою.

Фото: ГО «Наше місто»

На правах реклами

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: