Главная » Новости » События » Власівчани відзначили День прапора та День Незалежності

Власівчани відзначили День прапора та День Незалежності

В четвер, 23 серпня, біля Власівського Будинку культури відбулося святкування, присвячене Дню прапора та Дню Незалежності України.

В той час, як на площі біля Будинку культури розташувалися дитячі атракціони, всередені пройшов святковий концерт, программа якого включила виступи талановитих та визначних діячів культури селища, як серед персоналій так і серед колективів. На початку святкового концерту, в приміщені Будинку культури відбулося дійство з вшанування державного прапора України, в процесі якого депутат місцевої ради А. Коваленко та 11-класник Л. Дорошенко  урочисто внесли прапор України на сцену, який передали учаснику АТО М. Савченко та 4-класниці І. Яблоковій. Впродовж концерту, зі сцени місцевого закладу культури прозвучали пісні у виконанні В. Сорокіна, Т. Кочеткової, О. Анісімової, К. Пушкіної, А. Зубкіна, О. Пасько, А. Бойко та Л. Коваленко. Окрім того, з творчім привітанням виступив хоровий колектив «Дніпровські зорі»,  гурт «Веселі ритми» та танцем присутніх привітав зразковий танцювальний колектив «Світоч».

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих в зоні АТО бійців селища — Віталія Короля, Олега Сизоненка та Дмитра Ремезаса. Згадали і про почесну відзнаку від президента України, за мужність та відвагу, учаснику АТО — Р. Пересічанському, та поздоровили видатного власівчанина всією громадою. Ведучої свята була, незмінний культорганізатор Будинку культури Савченко  С.М. Спеціально до свята, керівник дитячого гуртка «Барвінок» Сулінова Л.Я. підготувала тематичну фотозону.

 

Директор Яблокова Еліна та колектив Власівського Будинку культури вітає всіх власівчан зі святом прапора та Днем Незалежності  словами:

Гей рідний краю Україно.

Про новий день твій вічний спів

Дзвени піснями соловїно у сонячнім вінку садів

На те з нас кожен і людина щоб у житті правдиво йшов,

Щоб зігрівала триєдина — надія віра і любов.

Директор Власвського Будинку культури висловлює особисту подяку Ігорю Скороходу за підтримку та надання прохолодних напоїв.

Фото: Будинок культури

(додаткові фото очікуються, чекайте найближчим часом )

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: