Главная » Новости » События » У Власівці урочисто відкрили святкову ялинку

У Власівці урочисто відкрили святкову ялинку

Відкриття селищної ялинки, вже майже традиційно, співпало зі святкуванням Дня святого Миколая.

Святкове дійство, розпочалося сьогодні о 16:30 на площі, біля Власівського Будинку культури. Власівчани від малого до старого зібралися на урочисте відкриття головної святкової новорічної ялинки селища. Майже відразу, після того, як зимова прикраса Власівки засяяла яскравими вогнями, до зібравшихся вийшов й сам святий Миколай.

На тих, хто сьогодні прийшов прийняти участь в урочистому відкритті селищної ялинки чекала цікава программа, з конкурсами та змаганнями в яких, до речі, брали участь не тільки діти, а й дорослі. На всіх, хто прийняв участь у конкурсах та змаганнях чекали заслужені солодкі подарунки.


Привітав присутніх зі святом й селищний голова Анатолій Бабаченко, який побажав власівчанам здійснення мрій, здоров’я та солодких новорічних свят. Солодкі подарунки чекали кожного, хто завітав на свято, а особливо тих, хто в цей святковий вечір приготував вір чи заспівав пісню для Миколая. З віршем виступили не тільки наймолодші власівчани, а й дорослі. Порадували святого Миколая віршем Левочко Наталія Михайлівна разом з онуком, а Тетяна Білявська разом з молодшим сином доповнили віршом про символ наступаючого Нового року — свинку.

У святкуванні прийняли участь колективи художньої самодіяльності селищного Будинку культури, вокальний гурт «Веселі ритми», дитячий гурт вокалістів «Веселі промінці», танцювальний колектив «Світоч». Відзначилися виступами солісти Ул’яна Кочеткова, Фурманський Тимофій, Пушкіна Катерина, Коваленко Анастасія, Суліга Валерія. Серед інши, виступив і дорослий жіночий вокальний ансамбль «Гапки». В ролі святого Миколая був Юрій Щур, снігуроньку зіграла Еліна Яблокова, а ялинкою стала Світлана Савченко, лисичкою довелося бути Анастасії Оленич, а ось козачкою — Валеріїї Суліга.Ніченку зіграла Анна Бойко.

Сценаристом свята стала директор Власівського Будинку культури Еліна Яблокова, звукорежисер Олександр Вдовиченко, оформлення сценічного майданчику — Сулінова Людмила.

Слід зазаначити, що цього року, голова селищної ради Анатолій Бабаченко посприяв збільшенню ілюмінації для святкової ялинки, додалися нові гірлянди і до фасаду місцевого Будинку культури.  Без перебільшення можна сказати, що цьогорічне свято відкриття ялинки видалося яскравим та веселим, а головна зимова красуня Власівки від сьогодні радує око святковими вогниками.

Фото: Будинок культури

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: