Главная » Новости » События » У Власівці попрощалися з захисником України — Дмитром Ремезасом

У Власівці попрощалися з захисником України — Дмитром Ремезасом

Сьогодні, 31 липня у селищі відбулося прощання з загиблим у зоні Операції Об’єднаних Сил старшим сержантом Збройних сил України, командиром гармати самохідно-артилерійської батареї військової частини А 2167 Дмитром Ремезасом, який загинув при виконанні службових обов’язків 27 липня.

Віддати останню шану загиблому прийшли рідні, друзі, знайомі, колеги та військовослужбовці, разом з якими Дмитро захищав рідну землю. Серед останніх був його побратим Костянтин Сімончук, який сказав: «Для мене Дмитро залишається в пам’яті, як позитивна людина, здатна підтримати, якщо треба. У той же час він був непохитним у своїх переконаннях, мав волю і мужність. Він був моїм командиром, кращим командиром гармати дивізіону. Дмитро мріяв стати офіцером«.

Завідувач військово-облікового бюро Власівської селищної ради Ніна Стадніченко розповіла, що у Дмитра Ремезаса було розвинуте почуття обов’язку і побратимства, саме тому він відслужив свій термін за мобілізацією і пішов служити за контрактом, мав нагороди, як свідчення того, що він не просто служив, а виконував військовий обов’язок до кінця. Серед нагород — медаль за оборону Авдіївки, яку було вручено Дмитрові 5 листопада 2017 року. Панахиду за покійним відслужили священики Покровського кафедрального Собору та церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Траурна процесія з почесною вартою і духовим оркестром рухалася центральною вулицею селища, а на узбіччях дороги вишикувалися односельці загиблого військовослужбовця, щоб в останнє з ним попрощатися. На кладовищі пролунав військовий салют.

Вічна пам’ять герою!

За матеріалами: інтернет-видання «Світловодськ»

Автор: Альона Зозуля

Фото: автора

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: