Главная » Новости » События » Школярі Власівки розпочали новий навчальний рік

Школярі Власівки розпочали новий навчальний рік

Яскраво та весело, у піднесеному настрої відзначили 1 вересня — День знань учні, батьки та вчителі загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 8. Святкова програма дня пройшла під гаслом «Знову вересень чудовий скликав нас у дружнє коло!».

Святкове зібрання з нагоди початку нового навчального року об’єднало педагогів, батьків, учнів у дружню шкільну родину. Як і годиться, головними на Святі знань були першокласники. Традиційно під оплески малечу на свято завели учні випускних 9-х та 11-го класу. Для 80 першокласників Нової української школи це свято стало першою шкільною подією. З Днем знань привітала усіх присутніх директор школи Омельченко Світлана Миколаївна, а одинадцятикласники долучились до привітань запальним танком.

«Справжня дружба меж не знає, дружба все перемагає!» — загальношкільна руханка під рядки веселої дитячої пісні викликала позитивні емоції та посмішки. Не залишилися у боргу і першачки – підготували пісеньку, під яку із задоволенням підтанцьовували всі школярі. Найбільш хвилюючим моментом заходу став традиційний перший дзвінок, який лунко видзвонював у руках найстаранніших та найактивніших учнів школи.

       

Після цього першокласники вирушили у свою першу подорож рідною школою, адже учні старших класів підготували для них інтерактивну екскурсію «Школа — рідний дім, усім затишно в нім». Тим часом другокласники у творчій майстерні «Подарунок першокласникам»готували для найменших наших школярів святковий сюрприз: під керівництвом своїх класоводів вони наповнили для першачків шкільні лепбуки та приготували емблеми, які й вручили малюкам на останній екскурсійній зупинці.

Учні 3-х класів оформили виставку малюнків та фотоколажів «Галерея літніх вражень», а учні 4-х класів взяли участь у колективній інтерактивній грі«Скриня побажань». Не менш цікаві розваги чекали й на учнів середньої та старшої школи: родинна акція «Капсула часу: погляд у майбутнє»для учнів і батьків 5-х класів, пізнавально-розважальні заходи у колі друзів «Інтелектуальні пікніки» для учнів 6-8-х класів, а на старшокласників очікувала конкурсно-розважальна програма про світ сучасних професій — сoffeeroom під відкритим небом «Обираю професію – обираю майбутнє». Також для всіх охочих зробити незабутнє фото на шкільному подвір’ї було оформлено фотозони.

Ось так, цікавими розвагами, яскравими враженнями та щирими емоціями розпочався новий 2018-2019 навчальний рік у місцевій школі.

За матерілами: Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: