Главная » Новости » События » У місцевій школі відзначили Halloween

У місцевій школі відзначили Halloween

У сучасному світі зникають культурні кордони між країнами, і тепер традиційне свято англомовних країн Хелловін (Halloween),святкується в більшості країн Європи.

Хелловін – свято, яке останніми роками стає все популярнішим і серед української молоді. Воно має як прихильників, так і противників. Звичайно, ми повинні перш за все дотримуватись своїх власних традицій, але потрібно поважати й інші культури. Прагнучи суспільного розвитку, ми не повинні забувати про таке явище, як взаємодія культур. Інакше нам не стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося адекватно сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями. Головне, щоби цей процес відбувався без упереджень та забобонів.

Ось і в місцевій школі останній навчальний день пройшов у оточенні хелловінської атрибутики — кажанів, кумедних привидів, гарбузів. Відзначати веселе костюмоване свято у стилі Дня Всіх Святих – це ініціатива учнів, а вчителі підтримали. Основний наш аргумент на користь проведення таких заходів – сяючі очі, задоволені посмішки та щирий захват дітей. Кожен клас зміг проявити свою творчість. Учні оформили класні кабінети, приготували костюми, а для охочих залишити на згадку про свято креативне фото була підготовлена фотозона.

    

      

Веселі музичні перерви з обов’язковими героями свята – різною нечистю (в ролі якої успішно виступили члени учнівського самоврядування) сподобалися усім дітям. А для учнів 2-3-х класів старшокласники приготували і провели костюмований квест. Окрім веселощів, проведення цього заходу – це гарний привід познайомитися з культурою інших країн, а також пригадати давні звичаї і наших предків. Так, учні мали нагоду дізнатися, що це свято досить старовинне, воно бере свій початок з кельтського язичницького Савину — свята жнив та дня мертвих.

І це ще одна гарна нагода дати можливість учням проявити нестандартне мислення і творчій підхід, показати свої акторські здібності, та й просто отримати усім задоволення та гарні емоції.

За матерілами: Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: