Главная » Новости » События » У «Дитячому секторі» селища відсвяткували Halloween

У «Дитячому секторі» селища відсвяткували Halloween

31 жовтня, у будинку «Дитячого сектору» Власівки вже традиційно відбулося тематичне святкування Halloween-у.

Захід, присвячений святкуванню зібрав одразу дві вікові групи дітей — молодшу, для яких святкування розпочалося з п’ятнадцятої години та старшу, яка перейняла естафету вже о вісімнадцятій. За традицією, на святкування гості прийшли тематично підготовлені — хто «страшно» святково розмальований, а хто навіть успеціально підготовлених до свята костюмі. Організатори тематичного святкування — старша група танцювального колективу «Світоч» під керівництвом Педько Алли Іванівни підготували гостям свята різноманітну та насичену культурну програму.

В цілому, святкування «найстрашнішого» у році свята пройшло під темою однієї з найвідоміших казок «Аліса в країні мрій». Казковими героями, що розважали гостей свята стали Анастасія Коваленко у ролі Аліси, Аліна Невінчана у ролі Капелюшника, Ангеліна Горелько у ролі Кролика, німф зіграли Ліза Остапченко, Ольга Бібола та Лера Постіл, у ролі черширського кота виступила Лера Леоненко, Божена Данова та Ліза Марченко зіграли Зло, а ось куклами у казці довелося бути Каріні Руденко, Анжеліні Педько та Яні Драченко. «Головною темою казкового сценарію, звичайно ж, була споконвічна боротьба між добром та злом. Позитивні герої перемагали негативних, а в перервах між казковими баталіями, гості свята мали змогу прийняти участь у конкурсах, змаганнях та іграх і отримати призи» — розповідає інтернет-виданню «Власівка» Алла Іванівна Педько.

    

Дякуючи незмінній Аллі Іванівні, що підготувала насичений тематичний сценарій, та колективу старшої групи «Світоча», свято вдалося веселим, жвавим та емоційним. Слід зазаначити, що у підготовці сцени до тематичного святкування прийняли участь Людмила Сулінова — керівник гуртка «Барвінок» та Анна Колєєва.

Фото: Педько Алла Іванівна

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: