Главная » Новости » События » У Власівці відбулися громадські слухання

У Власівці відбулися громадські слухання

Другого червня, у приміщені Власівського Дому культури відбулися відкриті громадські слухання.

Темою слухань стали одразу два питання — обидва відносно заяв-намірів про надання земельних ділянок на території Власівської селищної ради в аренду. Перша заява надійшла від ФОП Ивасюка Мирослава Ярославовича, друга ж від ПП «Віктор і К». Згідно закону, процедурі продажу права на аренду таких земельних ділянок, передує обов’язкове громадське обговорення. Розпочав слухання голова Власівської селищної ради Анатолій Бабаченко. Пристуні затвердили секретаря громадських слухань, лічільну комісію, регламент та зокрема питання, що були винесені на обговорення.

Громада заслухала присутніх Мирослава Ивасюка, Лісового Станіслава та директора ПП «Віктор і К» Віктора Короля, щодо поданих заяв відносно намірів про аренду земельних ділянок. В цілому, процес громадських слухань не викликав якихось бурхливих дебатів чи обговорень, та мав безперечно позитивне завершення для самих заявників.

Відео/фото: Оніпко Роман

Войти с помощью: 
Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Для чего проводить такие общественные слушания? Я понимаю — закон. Но по факту, все прекрасно понимают, что результат один 😉

Vladimir
Vladimir

Говорити потрібно не лише в коментарях, а на обговореннях також, можливо тебе почують.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: