Главная » Новости » События » Власівчан відзначили на фестивалі творчості «Барви життя»

Власівчан відзначили на фестивалі творчості «Барви життя»

25 жовтня у Кропивницькому відбувся регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними властивостями «Барви життя».

В приміщені обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка на традиційний захід зібралися близько 30 учасників з різних районів Кіровоградщини. Запрошення на фестиваль отримав і Власівський Будинок культури. Зокрема, на захід прибули діти з обмеженими фізичними властивостями, що відвідують гуртки селищного Будинку культури. Дякуючи керівнику Власівського Будинку культури Еліні Яблоковій та керівнику гуртка декоративного квітництва «Барвінок» Суліновій Людмилі дітям  вдалося представити свої творчі роботи, які були виставлені і показані на фестивалі від селища Власівка.

Загалом, від селища у фестивалі прийняли участь роботи таких дітей, як Супрун Іван (8 років, художні замальовки до мультфільмів і казок), Порубаймех Софія (12 років, художні замальовки  картини воском), Левченко Ельвіра (12 років, народний стиль, робота з природнього матеріалу, обереги), Пушкіна Катерина (13 років, пейзажні композиції «Дачний помічник»).флористика «Природна грація гілочки» За результатами, діти отримали нагороди, дипломи та маленькі сувеніри.

Дякуємо талановитим дітям та їх впевненості у собі. Бажаємо їм здоровья, творчої наснаги, віри та сили! Подяка керівнику Суліновій Людмилі, яка прикладає чимало зусиль для все зростаючої віри в себе таких діток. Окрема подяка виконуючому обов’язки Кіровоградського центру народної творчості Подлесній Л.В., яка запрошує та проводить такі заходи як на міському так і обласному рівні.

Наступний етап фестивалю відбудеться вже у Києві.

Фото: Еліна Яблокова та zlatopil.com.ua

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: