Главная » Новости » Деньги » «Індомо» — нова організація з управління багатоквартирними будинками у селищі

«Індомо» — нова організація з управління багатоквартирними будинками у селищі

Не так давно, на під’їздах багатоквартирних будинків Власівки з’явилося повідомлення, про появу нового товариства з обмеженою відповідальністю, яке з 1 жовтня надаватиме послуги з управління багатоквартирними будинками у селищі.

ТОВ «Індомо» — саме таку назву має організація на яку покладене забезпечення наступними послугами власників у багатоквартирних будинках  селища:

1.Утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території, в тому числі:
— прибирання прибудинкової території
— прибирання від снігу частини прибудинкової території, призначеної для проходу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу, протиожеледними сумішами
— технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем, крім квартирних:холодного водопостачання
— водовідведення
— централізованого опалення
— зливової каналізації
— електропостачання та електрообладнання
— дератизація
— дезінсекція
— обслуговування димових та вентиляційних каналів
— технічне обслуговування ліфтів

2.Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку:
— поточний ремонт конструктивних елементів будинку
— поточний ремонт внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання
— поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водовідведення
— поточний ремонт внутрішньобудинкових систем централізованого опалення
— поточний ремонт зливової каналізації
— поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання
— поточний ремонт елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території

3.Послуги щодо енергопостачання спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:
— освітлення місць загального користування
— енергопостачання ліфтів та носіїв для підкачування води

Тож, згідно повідомлення, ціна на послуги з управління багатоквартирними будинками складатиме 4.13 грн. на місяць за 1 кв.м. загальної площі житлового або нежитлового приміщення у будинку. З договором ТОВ «Індомо» можна ознайомитись на сайті Власівської селищної ради.

Войти с помощью: 
Михаил Берчук
Михаил Берчук

І ще одна пропозиція депутатам — усі тарифи після розгляду виконкому затверджувати лише на сесіях (за для уникнення безпідставних та постійних підвищень без згоди чи інформування громади )

Валентин
Валентин

Не поняв шось я взагалі нічого. І «сюди» за вивіз сміття і прибирання вулиць платити, і в ЖЕК платити. Чи я шось не так поняв?)

Ирина
Ирина

Старый ЖЭК на новый лад ?

Игорь Прилуцкий
Игорь Прилуцкий

Странный маразм. Т.е. поселковый совет, решает кто будет обслуживать меня, как собственника? А моё мнение не учитывается. Или я не так всё понял? Господин Глинченко не объясните? 🙂

Михаил Берчук
Михаил Берчук

місцеві аферисти братства «Власівська братія народних обранців»

Vladimir
Vladimir

Цікаво, а це часом не ти три роки тому бігав по селищу та агітував щоб тебе обрали головою тієї «братії»? Та це часом не ти обікрав громаду та призвів до банкрутства і закриття комунального підприємства «Благоустрій»?

Михаил Берчук
Михаил Берчук

Пане Володимир за 3 каденції (15 років) вашого перебування на посаді депутата (ви як справжній представник громади тільки і спроможні: «А я вам казав ще 15 років тому» та восхваляти марона) великих результатів не принесло. Зараз Ви так заповзято захищаєте себе і банд формування утворене мароном, бабаченком і паськом. Тепер у фірму, яку ввели (без конкурса за відсутності альтернативи) і заключили контракт на рік обслуговування селища (без згоди мешканців навісили цю фірму та ще й на виконкомі прийняли тарифи) — бабаченко намагається влити максимально можливу кількість бюджетних коштів (деребан селищного голови закінчиться через рік — поспішаємо) та користуючись моментом розкрадає місцеві надра. 27 звернень до поліції, прокуратури і суду проти селищного голови — якби ви були справжнім представником громади проголосували б за усунення від управління таку людини! Але так не буде адже ви самі 15 років СПІВПРАЦЮЄТЕ і перетворилися на частину ціієї схеми! І лише частина депутатів взмозі змінити цей бардак (молодь рішайте нарешті)! Шановна суспільно свідома громада — йдіть на вибори (як кандидати), голосуйте та не пускайте до вирішення вашої долі «пережиток» радянщини та мароновщини

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: