Главная » Новости » Культура » «Світоч» виборов І місце на конкурсі «Planet stars»

«Світоч» виборов І місце на конкурсі «Planet stars»

21 жовтня в будівлі Київського університету ім. Б.Грінченка відбувся Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Planet stars».

Дитячий зразковий хореографічний колектив«Світоч», під керівництвом Педько Алли Іванівни виборов перше місце у номінації «народний танок» та отримав диплом Лауреата І ступеню на Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі «Planet stars»!

    

Танцюристи порадували журі та глядачів київської сцени своїм виступом. Плідна праця, наснага та завзяття дяк керівництва так і вихованців коллективу дали свої плоди — у скарбничці «Світоча» нова значна перемога. «Це був не легкий конкурс, велика кількість учасників, колективів зі всієї України і навіть близького зарубіжжя приїхали позмагатися та показати свою майстерність. Талановиті вихованці «Світоча» вибороли гідну перпмогу!» — розповіла Алла Іванівна Педько.

Інтернет-видання «Власівка» вітає дитячий зразковий колектив «Світоч» та його керівника Аллу Іванівну Педько із перемогою та бажає нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій!

Фото: «Світоч»

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: