Главная » Новости » Культура » В місцевій школі пройшов Перший тематичний урок

В місцевій школі пройшов Перший тематичний урок

Традиційно навчальний рік для школярів починається не лише святковими заходами, а й Першим уроком, тематика якого спрямована на патріотичне виховання підростаючого покоління.

3 вересня новий навчальний рік у всіх класах школи розпочався з Першого тематичного уроку «Україна починається з тебе!» Він пройшов цікаво, урочисто, яскраво, з використанням сучасних інтерактивних форм роботи з учнями. Із метою підвищення емоційного сприйняття вчителями використовувалися музичні твори, відеоролики, мультимедійні презентації, яскраве оформлення заходів.

Для першокласників Перший урок – це найперший урок у їхньому житті. Тому, готуючи урок для учнів, які вперше переступили поріг школи, класоводи 1-х класів НУШ надавала перевагу ігровим формам роботи, активному спілкуванню, виконанню практичних дій. Класоводи початкової школи особливу увагу приділили вихованню майбутніх патріотів своєї країни, прищепленню любов до рідної землі. Класні керівники та учні 5-9-х класів доводили, що нині український народ перейнявся гордістю за свою країну, почуттям патріотизму, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості. На своїх уроках учні подорожували рідним краєм, Україною, Європою, слухали і говорили про свою Батьківщину, лунали патріотичні вірші та пісні, було багато цікавих інтерактивних видів роботи.

   

Ніхто не повинен бути байдужим до подій, які відбуваються сьогодні в Україні. Саме тому Перший урок у 10 класі пройшов під гаслом «Прагнемо миру!». Слова Мир та Незалежність набули для нас усіх особливої цінності, життєвої важливості, а прагнення до волі, порозуміння, віра у щасливе майбутнє є запорукою європейського вибору нашого народу. Захист суверенітету, незалежності, повага до історії державотворення – ось теми, які підняли десятикласники під час уроку. Не забули згадати і про сучасних захисників нашої країни.

«Україна і ЄС – разом у майбутнє!» — під таким гаслом пройшов перший урок у 11 класі. Учні з’ясовували переваги вступу України до Євросоюзу, етапи, які має пройти наша країна на шляху до євроінтеграції. Усі ми разом: влада – громада – школа, маємо усвідомити формулу справжнього патріотизму: не ми в Україні, а Україна в нас і у серці Європи.

В місцевій школі впевнені, що радісний настрій дітей, емоційне піднесення, заряд бадьорості та почуття гордості за свою країну – це найкращий початок нового 2018-2019 навчального року!

За матерілами: Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: