Главная » Новости » Культура » Новорічні вітання від Будинку культури

Новорічні вітання від Будинку культури

28 грудня, для всіх бюджетних установ селища Власівка прозвучали новорічні та різдвяні привітання.

Вже традиційно, колектив Власівського Будинку культури завітав до бюджетних установ з яскравою поздоровчою программою, та привітав «бюджетників» селища з Новим роком та Різдвом. Цілих шість тематичних пісень, серед яких знаменитий «Щедрик» М. Леонтовича, прозвучали акапельно в чотири голоси.

Колектив Будинку культури творчо підійшов до поздоровчого процесу, та підготував навіть гостинці у вигляді вареників з салом і картоплею з кастрюлі у вигляді свинки — символу 2019 року. Цього разу у ролі Снігурки виступила — директор Власівського Будинку культури Еліна Яблокова, Дідом морозом довелося бути Савченко Володимиру, символом нового року — Пхіденко Оксані, ангелом — Кочеткову Івану. А ось посівальниками у поздоровчому колективі відзначились — Якимець Вадим, Зубкін Андрій та Дорошенко Леон. Дівчатами-щедрувальницями стали Кміт Дар’я, Бойко Анна, Заболотня Віра, Савченко Світлана та Анісімова Оксана. Незмінним же акомпоніатором була, як завжди, Ольга Суліга.

«Велика подяка всім, хто хворий мистецтвом, хто створює справжню радість для людей в Новий рік — всім тим, хто дарує свою творчість та натхнення, перетворюючи їх на неповторні емоції» — відзначила Еліна Яблокова.


В адресу колективу Власівського Будинку культури прозвучали слова подяки від голови селищної ради Анатолія Бабаченко, М.М. Бур’янського, О.І. Марона, Т.І. Кочеткової, С.М. Омельченко, Н.І. Нестеренко.

Від імені колективу Будинку культури, велика подяка ОДЕБП Головного заводу за наданий транспорт.

Фото: Власівський Будинок культури

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: