Главная » Новости » Культура » В місцевій школі провели ерудит-шоу «Це ми не проходили»

В місцевій школі провели ерудит-шоу «Це ми не проходили»

Інтелектуальна гра для школярів – це перевірка не тільки на знання шкільної програми, а й на кмітливість, почуття гумору, ерудицію. З метою згуртування класних колективів, розвитку інтелектуально-творчих здібностей школярів 31 січня в стінах школи №8 було проведене розважальне ерудит-шоу під назвою «Це ми не проходили» серед учнів 9-х класів. Підготовила та провела захід педагог-організатор Вялова Марина Олександрівна.

За звання переможця інтелектуальної гри змагалася команда 9- А класу «Інтелектуали» у складі учнів: Кожевніков Денис (капітан), Самохіна Анастасія, Остапченко Єлизавета, Охотнік Олег. Не поступалися їм у боротьбі й суперники – команда 9- Б класу «Правознавці» у складі учнів: Балим Інна (капітан), Пономаренко Дмитро, Григор’єв Данило, Савченко Володимир. Оцінювали знання наших кмітливих учасників вельмишановні члени журі: Неведріна Людмила Вікторівна — заступник з н/в роботи, вчитель початкових класів та Ревнивцева Лідія Петрівна — вчитель української мови і літератури.

Учні змогли проявити свої знання в таких конкурсах як: «Хто найкмітливіший?», «Що спільного?», «Про все потроху», «Дари природи різних країн», «Музичний конкурс». Показати свою ерудицію могли не тільки учні, а й члени журі, які теж брали участь у спеціальній вікторині.

Заслужену перемогу в інтелектуальній боротьбі отримали учні 9-Б класу (кл. керівник Литус Людмила Василівна). Учасники обох команди та їх вболівальники були нагороджені похвальними грамотами та солодкими подарунками.

Щиро вітаємо переможців гри, бажаємо їм ще більше перемог, а їх опонентам — везіння у подальшому!

За матерілами: Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: