Главная » Блоги » За зачиненими дверима про ОТГ

За зачиненими дверима про ОТГ

Про що вчора говорив заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко з очільником міста і депутатами Світловодської МР за зачиненими дверима?

Варто нагадати товариству, питання про позачергові вибори в пакеті з ОТГ вже давно мусолиться місцевими і районними політиками всіх «мастей».
Перший «дзвіночок» пролунав в стінах Світловодської міської ради під час сесії на початку каденції. Тоді на самих початках роботи ради, ініціативу звернутися до всих сільських рад Свтловодського району і селища Власівка, iз закликом піти в «обійми» з містом шляхом ліквідації юридичного статусу публічного права територіальних громад , проявив міський голова Валентин Козярчук. Чи то під тиском обласної адміністрації, чи сліпа віра владі олігархів спонукала мера закликати підтримати проект рішення про мего-ОТГе. Всі як один, окрім фракції ВО «Свобода», депутати проголосували «ЗА» наполегливу пропозицію «один район — одна громада».
І навіть сьогоднішні політичні союзники в міській раді Опозиційний Блок і Батьківщина, лідери яких з трибуни ВРУ завжди засуджували яценюкогройсманські «добровільні» об’єднання територіальних громад, проголосували «ЗА» «пакування» всіх до Світловодська.

Проголосували і викликали обурення сусідів! Власівській громаді особливо було боляче спостерігати , як міські депутати від Опоблоку, за яких недавно голосували, зрадили їх. Ті ж негативні відгуки членів територіальних громад лунали і з наближених сіл до Світловодська на адресу опозиційно-парламентської партії «сердечно червоних».

2017 рік пройшов під гаслом — «міські депутати чубляться, а в районі все чотко!» Всі сили провладних ідеологів ОТГ були кинуті на дискридитацію представницького органу світловодської громади руками депутатів (сьогоднішньої більшості). Варто лише перечитати публікації місцевих ЗМІ, щоби зрозуміти — нам нав’язують позачергові вибори в пакеті з ОТГ. Ставки поставлені на президентську команду з «3-го поверху».

То ж вчора було продовжено розмову про неменучі вибори у форматі ОТГ, де спікером від депутатської більшості виступив міськдеп від партії Пенсіонерів Л.Лукінський, який закликав всіх не гаїти час і поспішати в ОТГ! Хочеться запитати у всіх представників політичних партій: «А бажання територіальних громад, які вас делегували в ради представляти їх інтереси, ви спитали, чи залишите знову їхню думку за зачиненими дверима?»

Депутат Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода», Руслан Степура.

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: