Главная » Блоги » Щодо собак

Щодо собак

Нещодавно на Власівці вбили безпритульних собак і з однієї зняли шкіру!

Перш за все передаю вітання експертним органам, які припустили, що собаки загризли один одного, а ті, що вижили зняли шкіру з померлих. Так от….. тільки ЛЮДИНА може їсти собі подібних….. ні одна тварина не буде так робити…….. це зоологія 7 клас.

З точки зору того що трапилось, можу сказати, що ті хто це зробив, навіть якщо це люди, вони хворі на певну частину голови, і Я, як житель Власівки не хочу, щоб такі недолюди жили в одній області, або навіть країні зі мною.

Припускаю той факт, що безпритульні тварини можуть бути агресивні та створювати певну загрозу людині, є вихід (ізоляція, стерилізація). Якщо людина хоче «завезти» тварину….. подивіться їй в очі…. (Есаул, есаул.. что ж ты бросил коня, пристрелить не поднялась рука). Але маючи двох собак та п’ять  котів, можу сказати наступне, якщо тварина не бачить загрози вона ніколи не нападе (тільки захист), але якщо людина хоч раз голіруч вбивала тварин їх адреналін передається людині і ті, чуючи це будуть нападати перші, для оборони. Але зняття шкіри це вже клініка, і ще раз повторюю з такою хворою потворою я не хочу жити на одній території.

Хто має інформацію про тих хто може бути причетний до цих жорстких дій із тваринами прошу сповістити особисто мене Бала Володимир Володимирович 067-531-55-36.

P.S. Навіть у кросовері іноді відказують гальма, і боїнги падають, а депутатська недоторканість це тільки папірець, а кров у вас тече так само, як і у простих громадян !

Будьте обережні!

Войти с помощью: 
Mihail
Mihail

Как у грантодателей?: «Основным методом контроля за бездомными животными является отлов особей, которых на момент поимки не сопровождает владелец. После этого животное помещается в приют на период от 3 до 60 дней. Дальнейшая судьба четвероногих …. Европейская конвенция по защите домашних животных разрешает усыпление (III.12). Если животному не удалось найти владельца, животное усыпляют после определенного периода или сразу же.»

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Ну дадут вам информацию… И где уверенность, что вам дали информацию именно о «тех самых» людях? Да и что в итоге? Припугнёте максимум. А как показывает практика, у таких людей, которые делают такие вещи — отвал башки полный и их особо не запугать. Их это, я бы сказала, даже подзадорит.

Игорь Прилуцкий
Игорь Прилуцкий

Ну о каннибализме, Владимир — это вы немного заблуждаетесь. Едят и еще как едят себе же подобных. Сплошь и рядом в животном мире.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: