Главная » Блоги » Власівчани побували на марші Сили Нації

Власівчани побували на марші Сили Нації

3 квітня 2018 року націоналісти, прихильники і просто небайдужі мешканці с. Власівка і м. Світловодська разом з іншими мешканцями області долучилися до Маршу сили нації «За українське майбутнє без олігархів!», який відбувся в центрі Києва. Учасники заходу поставили за мету домогтися ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Учасники маршу зібралися біля стадіону «Динамо» на вулиці Грушевського, звідки колона вирушила до Кабінету Міністрів. Тут лідери націоналістів з усієї України оголосили головні вимоги до чинної влади:

«Задекларували суспільству те, що наш внутрішній ворог є олігархія, яка фактично задушила економіку. Саме олігархи монополізували цілі галузі економіки, встановили високі ціни на товари й послуги. Але найважливіше, що олігархи встановлюють ціну на оплату праці. Маємо найвищі ціни в Європі на товари і послуги та найнижчу заробітну плату у світі».

На протязі усього року відбуваються заходи демократичного волевиявлення, а також відвідуванню місць історичних пам’яток доби козаччини від 16 до 20 столітть (Холодний Яр, Чигирин, і інші). Святкова атмосфера, виставки, можливість ознайомитись з культурою і звичаями військових, інколи відбуваються і реконструкції боїв. Повідомлення про заходи публікуються завчасно але для роз’яснень і уточнень дзвоніть за телефоном (0987820089 — Михайло Берчук, 0984130837 – Довбиш Іван)

З повагою: Михайло Берчук

Войти с помощью: 
par
par

Провокационные вопросы… и сюда ботинки добрались?

Саша
Саша

Что в них провокационного? О каких ботах может говорить пользователь без авки и со странным ничего не говорящим ником? Прямо бот о ботах рассуждает 🙂

Александр Невский
Александр Невский

Может он именно о ботинках говорит…

Ольга Т.
Ольга Т.

И как, удалось добиться утверждения этого самого пакета Антиалигархических законопроектов? 🙂

Саша
Саша

Миша, скажите откровенно: вы за свои кровные туда ездили или «Свобода» оплачивает участие в подобных акциях?

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: