Главная » Блоги » Маємо те, що маємо

Маємо те, що маємо

І знову срач у Власівці (прошу вибачення за мою французську). Повні баки з побутовим сміттям. Біля баків розсипано, розсіяно чого хочеш, від недокурків, до використаних підгузків у всій красі. Собаки розтягують все це далі й далі. Сміття, що залишилось, просочується разом з талим снігом в грунт. І все це з нашої з вами мовчазної згоди.

Що заважало нашій владі вивезти вчасно сміття на полігон? Сьогодні субота, робочий день. З телефонної розмови з представником райдержадміністрації Світловодська, дорога на Павлівський сміттєвий полігон чиста, чого не скажеш про Власівку. На моєму відео чітко видно, що біля будинку 33 по вул. Труда дорога почищена майже до асфальту, а біля будинку 10 по вул. Східна не чищено взагалі. Чому така дискримінація? Можливо якась техніка проходила, але результату немає взагалі. В мене немає претензій до техніки, є претензії до влади.

Влада ніби випробовує наше терпіння на міцність, роблячи між собою ставки, коли ж те терпіння лопне. І КП «Власівські мережі» ще планує підняти тарифи на вивіз сміття! Це повний абсурд і хаос. «Маємо те, що маємо»!  — Леонид Макарович Кравчук.

З повагою, Олег Варениченко

Войти с помощью: 
voyak
voyak

Олежа, добре тобі, ти склав повноваження депутатські, а то отримав би як від двірників так і від інших посадових осіб, включно з головою Ради, за те що ти «об’явив» що вони не працюють. Нагнули б перед всіма такими «поважними» депутатами на сесії та вимагали б вибачення, бо як же, вони бачать що селище надзвичайно «чисте і красиве», а в тебе очі начебто не звідти ростуть.

Alisa
Alisa

По поводу уборки снега по адресу Труда 33, то не смотря на то что мэр Власовка живет в этом доме, он не принимал никакого участия в чистке двора. Жители дома сами собирали деньги и нанимали спец. технику для чистки снега

Юра
Юра

Мэр не хочет по посёлку пройтись и посмотреть какая красота)))

Александр Невский
Александр Невский

Предположу, что ответ будет такой же, как и в прошлом году. При такой заснеженности вывезти мусор на свалку не представляется возможным.
В следующем году будет такая же статья? Мол, «доколе?»)))
Столько труда: съемки, монтаж… А сабжа нет. Т.е. он есть, но ничего нового.

Термостат
Термостат

А ждали чего? Что автАр сам мусор будет вывозить? Если есть проблема, обсуждать её тоже нужно.

Александр Невский
Александр Невский

Я ничего не ждал) Эта тема просто не нужна на сайте (в очередной раз). Уже третий год к ряду ситуация повторяется и решения для неё нет.
Не знаю, кто там кому звонил узнавать о проезде на свалку, но мусорные машины там в дождь застряют и переворачиваются, а тут столько снега… Вряд ли там реально можно было проехать.
Расчистить дворы и собрать мусор — реально. Но зачем его собирать, если его некуда везти?
Кременчуг, к слову, точно так же стоял в мусоре. Просто вывезли чуть ранее.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: