Главная » Блоги » Крига скресла! Справедливість запанує!

Крига скресла! Справедливість запанує!

Почати хотілося б зі слів великого сина України Т.Г. Шевченко – «Борітеся, та поборете!».

Нещодавно завершилося судове засідання, на якому було прийнято, на мою думку, дуже важливе рішення. Це рішення, важливе тим, що в ньому проросло зерно справедливості, яке обов’язково дасть свої плоди.  Темою судового засідання стало скасування постанови слідчого, що до закриття справи, яку де який час назад відкрили за моїм поданням. Справа стосувалася Власівської амбулаторії, а точніше робіт по ремонту даху амбулаторії, що були начебто виконані на замовлення Власівської селищної ради в особі Анатолія Бабаченко.

Попередньо, мною було виявлені порушення при проведенні таких робіт, а також факт неякісного виконання. Більш того, комісія, що принімала роботи, в більшості своїй навіть не заглиблювалася в те, як ті роботи були виконані, та ба – деякі її члени навіть не підіймалися на дах (зокрема депутати Л.М. Жарікова, Т.Г. Жуковська), а деякі були зоввсім відсутні але поставили підпис в документі (зокрема депутат Т.В. Корф), що засвідчує прийняття комісією ремонтних робіт в амбулаторіі селища. На моє оціночне судження  — це все совокупність одного злочину, злочину – не тільки з корупційними складовими, але й, що важливіше – злочину перед громадою селища.

 

Маю особисту думку, що тепер отримав  вже законне підтвердження того, що дії селищного голови, та членів комісії в даній справі мають ознаки злочинної змови. А це наштовхує на думку, чи має право громада пропустити такі факти крізь пальці? Певно, що ні. За кожну дію – треба нести відповідальність! А за дії, що призводять до обману громади – відповідальність перед законом неминуча!

З повагою, депутат Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода», Іван Довбиш

Войти с помощью: 
Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Отличное начало, господин Довбыш. И теперь что, вы наконец поймав за руку кого-то всё таки накажете (если быть точнее не вы, а суд)? Или всё ограничится отменой постановления?

student.against
student.against

Разоблачение нерадивых – это благое дело. С трудом поверю, что подписанты «члены комиссии» включая Яковлева, так же халтурно выполняют КР кровли в своих частных владениях. Трудно эту ОПГ – «Администрация», назвать Хозяйственниками. Их бы еще за непрекращающееся зловоние от очистных наказать. Куда не пойдешь, вокруг поселка одни только мусорки, и собаки, которые уже даже на учителей бросаются. Бесхозяйственность полная.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: