Главная » Блоги » Хто насправді піклується про селище

Хто насправді піклується про селище

Нещодавно всі ми — мешканці селища Власівка, стали свідками незвичного початку для весни. Хуртовина, та величезна кількість опадів у вигляді сніга майже паралізувала життя селища. Але слово «майже» має в контексті цого речення трохи глибший сенс…

Вже котру зиму (чи як зараз, вже весну) в нашому селищі виникає ситуація, коли сніг на стільки замітає Власівку, що без допомоги спецтехніки не обітись. Але так само, кожного разу виникає і здивування, від того, що а ні спецтехніки, а ні потрібних робіт по усуненню наслідків природньої стихії у місцевої влади не знаходиться. І якщо б не допомога того ж самого Віктора Михайловича Короля з йог спецтехнікою, та Сергія Сербіна і тракторця від КП «Власівські мережі», то й так би і сиділи за сніговими наметами? Невже селищного голову а ні трохи не чипляє те, що з року в рік питанням, яким би повинен був опікатися він сам, опікаються небайдужі підприємці та прості люди? Хіба то не показник якості роботи місцевої влади чи то її відсутності, якщо точніше?

Треба розуміти, що для того ж ЧП «Віктор і К» немає нагальної потреби розчищати все селище — спецтехніка підприємства «Королівського смаку» могла б розчистити лишень дорогу, по якій до неї дістаються автомобілі з сировиною. Але ж почистили набагато багато більше! Хіба це не показник піклування про селище? І якщо хтось каже, що «Королівський смак» не піклується про Власівку, згадайте, ті самі дні, коли їх техніка дозволила багатьом з вас дістатися до місця роботи, автомобілям проїхати селищем, а продуктовим вантажівкам доставити продукти до магазинів! Дякуючи техніці від КП «Власівські мережі» були розчищені під’їзди до дворів, придомові території та й частково дороги. Той самий Сергій Сербін задарма, витрачаючи особистий час та гроші на паливо розчистив на власному тракторі кілька вулиць та автодорогу!

А тепер, задайте собі питання: чи мають вони то робити, та чому в цей час з боку селищного голови ми спостерігали лише бездіяльність? Можливо це риторичне питання…

З повагою, депутат Власівської селищної ради Вовк Тарас.

Войти с помощью: 
voyak
voyak

Це питання давно назріле, чому селищний голова не виконує ті обов’язки на які наймався? Чому що року ми спостерігаємо одне й те саме, цілковиту бездіяльність, чому не працює система забезпечення щоденної життєдіяльності селища? Не прибирається сніг, не замітаються вулиці селища, не прибирається опале листя дерев, створюючи багнюку під ногами та забруднюючи повітря пилюкою з того міксу що ввібрало в себе листя за ціле літо. Я можу задати сотню таких питань, але завжди чую лише одну відповідь, навіть не відповідь, відмовку, немає грошей. Коли буде збудовано пішохідний перехід від вулиці Висоцького, будинків 7, 2, 4 до адміністративного центру селища? Коли будуть заасфальтовані між будинкові проїзди між вулицями Молодіжна і Лівобережна? Коли будуть заасфальтовані виїзди з гаражних кооперативів та дворів по вулиці Лівобережній та припиниться винос інертних матеріалів (суміш грязюки) на вулиці селища, та покращиться екологія? Коли будуть приведені зелені насадження та тротуари до належного державним нормам і стандартам стану? Коли ви взагалі будете реагувати на заяви і вимоги депутатів, а значить вимоги жителів селища?

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Вопросов к главе хватает. Считаете его работу неудовлетворительной — действуйте господа депутаты.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: