Главная » Блоги » Факт перешкоджання депутатській діяльності

Факт перешкоджання депутатській діяльності

Цього дня, 29 липня у будівлі Власівського Будинку культури відбувалися загальні збори трудового колективу Будинку культури.  Начебто рядова подія, але з досить кричущим порушенням законодавства України.

Перш за все, слід зазначити, що я, як депутат обласної ради, маю не особисті але громадські інтереси в перебігу подій що, відносно нещодавно, розгорнулися навколо керівництва селищного Будинку культури.  Саме переслідуючи громадські інтереси, та враховуючи обставини, які передують обранню майбутнього керівника селищного закладу культури, я виявив намір відвідати ці загальні збори. Але до мого здивування, мене чекала несподіванка – співробітники протокольним голосуванням заборонили мені, як депутату обласної ради бути присутнім на зборах їх трудового колективу.

Уявіть собі, як співробітники комунального закладу, майно якого належить громаді, вирішують заборонити присутність обраного цією ж громадою депутата на зборах, де приймаються суспільно важливі рішення. То ж, на разі, маємо приклад грубого порушення Закону «Про статус депутатів місцевих рад», а саме ст. 29 і ст.36 цього закону.

Слід зазначити, що я чітко усвідомлюю те, що не маю права висловлюватись чи приймати участь у будь-яких обговореннях на загальних зборах трудового колективу селищного Будинку культури, які відбулися сьогодні. Але, на перший погляд, марність моєї присутності на таких зборах є помилковою. Враховуючи вплив керівництва Будинку культури на своїх підлеглих, та події, які останнім часом супроводжують трудову діяльність, безпосередньо керівника Будинку культури Горбатенко О.Д., я мав намір переконатися, що обговорення, та голосування на даних зборах не мають ознак домовленостей чи елементів тиску з боку керівництва на рішення трудового колективу по тому чи іншому питанню. Як бачимо – мені це не вдалося. Важливо відзначити, що раніше я вже звертався доселищної ради з питанням про проведення конкурсу на посаду директора Власівського Будинку культури.

Маючи в розпорядженні копії протоколів засідання, та результати голосування по такому питанню, як обрання кандидатів до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Власівського Будинку культури від трудового колективу Власівського Будинку культури впевнений, що результати зборів можна розглядати, як ті, що були проведені с порушеннями. Тобто, а ні результати голосування, а ні самі збори не мають легітимної сили. Це не лише мій висновок. Такої ж точки зору дотримуються й інші учасники зборів. Саме вони мають на меті оскаржити протокол. В моєму ж випадку довелось звернутися до поліції з заявою «про перешкоджання депутатській діяльності».

9ch5lB02204

riuuW5iOrZ4

SXEoVBiAe1Y

Впевнений, якщо докласти зусиль, та не відступати перед перешкодами, будь-яку несправедливість можна звести нанівець.

З повагою, депутат Кіровоградської обласної ради Довбиш Іван Іванович.

Фото/Відео: автора

Войти с помощью: 
Ольга Т.
Ольга Т.

Да я смотрю дебаты не на шутку разгорелись. Во-первых, О.Д. Горбатенко давно пора отдыхать на пенсии, равно, как и Яковлеву и Довбышу с ним в прикуску. А во-вторых, какая разницы, кто придёт на смену Горбатенко? Молодой амбициозный или чуть постарше — не важно, главное, чтобы структура работала и развивалась.

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Яковлєв на пенсії і не займає посад у виконавчій владі.

Ганна Головаш
Ганна Головаш

А взагал,і щоб знати що робиться в Будинку культури потрібно скласти комісію і на протязі хоча б місяця побувати на всіх заняттях гуртків ,ознайомитись з посадовими інструкціями і настільки їх виконують працівники,.а потім робити певні висновки.Та бажано щоб в комісію входили люди, які розуміють про форми та методи клубної справи.

Ганна Головаш
Ганна Головаш

Шановні!Мені цікаво що депутати всіх рівнів знаються так в культурі.А чому Ви мовчите що Педько А.І без культурної та педагогічної освіти очолює дитячий заклад?
Я була особисто проти присутності пана Довбуша.Я не буду прислухатись до людини яка відсиділа в тюрмі 11 років. Нажаль у нього одні права без зобов.язань.І наскільки я знаю на Власівці Довбуш не пройшов тільки за списками партії.Потім про пенсіонерів ,а Довбуш теж на пенсії то чому він не сидить вдома так як каже пан Яковлєв-«Пенсіонери повинні сидіти на ПЕНСІЇ і не гальмувати еволюцію»?Мені теж хотілося б щоб Будинок культури очолила особа яка б володіла знанннями про роботу ,а не тільки амбіціями.
Савченко Г.Г.-теж пенсіонер БК.Я теж Вам мішаю і торможу роботу?А ну ж розкажіть.

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Так вот и я о чём! пан Володимир Яковлев распинается о том, что мол «везде дорогу молодым», а сам то уже давненько в преклонных годах, да и пан Довбыш тоже. А вот на счёт отсидки областного депутата — это интересно. Можно поподробнее? Пан Довбыш, может Вы сами прокомментируете?

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Наталіє, може ти мені покажеш кандидата який претендує на моє робоче місце? Я підприємець, який сам створив собі робоче місце, і коли мої послуги на ринку праці стануть не конкурентними, я залишуся вдома, і не буду збирати трудовий «колектив» щоб забезпечити собі преференції.

Игорь Прилуцкий
Игорь Прилуцкий

Володя, и снова Вы «тыкаете». Ну не гоже так себя вести не то, чтобы уважающему себя человеку, но и тем более депутату. Ну обуревают Вас эмоции, ну задевают Вас, так проявите сдержанность. А вместо этого Вы… эх, да что там.
А Наталья, скорее всего имела в виду Вашу «политическую должность». Хотели бы дать волю молодым, так не стоило баллотироваться. Пусть бы выбрали молодого инициативного, авось не прогадали бы 🙂

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Пане Ігоре, не вчіть мене жити і як до кого звертатися, я звертаюся так, як вважаю за потрібне. Це зауваження, щоб ви в подальшому не турбувалися з цього приводу, не більше. Що вона мала в виду, мені геть однаково, бо такі як вона якщо навіть проживуть три життя, то не зроблять і десятої долі того що зробив я. А стосовно «балотування», скажу, я не збирався балотуватися і не писав заяви, я був делегований від партії ВО «Батьківщина», серед претендентів по округу, були молоді і теж з будинку МЖК, де і я жив 18 років, по кількості набраних голосів я серед лідерів загального списку, (зауважу що, ніякої агітації за свою кандидатуру не вів, була надія що не оберуть, чому так надіявся, можу розповісти, але лише при зустрічі, скажу навіть більше, коли я агітував то агітував саме за молодих, а не пенсіонерів і проти кандидатів від всяких комунальних підприємств та установ, це дуже легко перевірити), тому ваші припущення, не мають нічого спільного з дійсністю.

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

…»я звертаюся так, як вважаю за потрібне», …»і десятої долі того що зробив я», …» я був делегований», …»я серед лідерів загального списку»,… «коли я агітував», — Как вы себя любите. Этому даже есть определение. Но вы его наверняка не признаёте

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Наталіє, головної тези ти і не написала, напишу я.» Не вчіть мене жити», бо там де ви , можливо, навчалися, я викладав. Стосовно любити себе, рядянські тезіси, залиш для себе, я їх не сприймав ніколи. З приводу вашої мало інформативності, це є лише ваша проблема, не пана Довбиша. Для того щоб виголошувати якісь претензії до депутата, перш за все потрібно вивчити його права та обов’язки, приходити на сесії Ради та слухати з перших вуст, про що там говориться, та що там вирішується, а не «збирати та розповсюджувати» плітки в інтернеті.

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

пані Ганно, ви працюєте не керівником комунального підприємства, а тому не маєте можливості впливати на його виробничу політику.

Ольга Т.
Ольга Т.

А вот Аллу Ивановну вы зря зацепили. Она, я вам скажу, сделал в разы больше, чем кто либо другой в отношении культуры посёлка. И отсутствие или наличие профильного образования — это еще не показатель профессионализма. В мировой практике полно примеров, в т.ч. и в отношении культуры, где человек без профильного образования куда талантливее и успешнее в своём деле, нежели его коллеги с холёными дипломами

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Той факт що, на збори колективу комунального підприємства не був допущений депутат, не має значення якого рівня, вже говорить про повну не легітимність того зібрання, а його рішення не мають сили.Те що було рекомендовано до комісії людей, який жоден не набрав навіть половини голосів «за», говорить теж про упередженість того списку, я не буду обговорювати кандидатуру пенсіонерки Мамон, то взагалі окрема тема. Пенсіонери повинні сидіти на ПЕНСІЇ і не гальмувати еволюцію. Я ще за часів Паська вимагав, на всіх посадах комунальних підприємств повинні бути призначені особи які пройшли конкурсний комітет. Повинна бути ротація кадрів, на поверхню повинні «спливати» кращі, щоб кожен знав що при не задовільній роботі в той же час буде заміненим. Вся ця «мишина возня» затіяна лише ради одного, не здивуюся якщо серед конкурсантів буде Ольга Денисівна, особа по вині якої для громади селища були завдані багатотисячні збитки («Калинка»). Особа яку звинувачують у корупції. Ще раз наголошую, на посадах повинні сидіти молоді, освічені, амбіційні, здатні до постійного професійного оновлення люди.

Александр Невский
Александр Невский

Условия конкурса (план развития в частности) вряд ли позволят О.Д. пройти конкурс и снова возглавить дом культуры. А если и удастся ей «нарисовать» лучший план, то за его невыполнение она очень скоро будет освобождена от занимаемой должности.
Соглашусь, что на эту должность нужно назначать молодых, инициативных и амбициозных людей. Инициативными и амбициозными могут быть и немолодые люди, но это не О.Д., насколько я могу судить по работе нашего ДК. Все заслуги ДК — заслуги руководителей коллективов и других специалистов.
Хотя, как всегда, я могу ошибаться)

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Є таке прислів’я, » Не важливо як голосують, важливо як підраховують», саме для створення такої конкурсної комісії і були направлені потуги того зібрання, саме тому порушуючи закони України, про статус депутатів, був не допущений депутат на збори колективу.

Ганна Головаш
Ганна Головаш

Без депутатського запиту та дозволу вищестоячих організацій та колективу не маєте право дорогі наші депутати.

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Пані Ганно, а цитату і посилання на статтю?

Ганна Головаш
Ганна Головаш

Звісно пане Олександр ви помиляєтесь.В кожному колективі не може бути керівник і колектив відокремлені-це є одним цілим.І помилки і заслуги загальні.

Александр Невский
Александр Невский

Возможно моя ошибка в том, что доверяю слухам, так как не являюсь членом трудового коллектива ДК и не вижу ситуацию изнутри, но говорили что у Директора ДК разногласия с некоторыми членами трудового коллектива. Вам, как руководителю одного из коллективов, виднее, конечно.
Но, кроме слухов, невооруженным глазом эти разногласия были видны на обсуждениях вопросов передачи объектов культуры в город в прошлом году.

Ганна Головаш
Ганна Головаш

Завдані багатотисячні збитки (“Калинка” -почитайте постанову селищної ради на кого покладено відповідальність і це не є Горбатенко та й про корупцію треба довести не пустими плітками.Я розумію що в нашому селищі більше не має проблем чим цькувати директора БК.Бо в інших місцях вам рот закриють швидко.Чи не так?

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Шановный господин Довбыш, вот скажите-ка мне на милость: вы позиционируете себя, как ярый сторонник борьбы за справедливость, антикоррупционность и прочие моральные блага для громады посёлка, так? Может быть я просто мало информирована, но на своей памяти не припомню ничего, из того, что вы реально сделали для той же громады посёлка. Все что-то пишите, заявляете, предупреждаете… И? По крытому рынку, ситуацию вокруг которого вы расписывали в предыдущем собственном блоге — наказанных — 0, уволенных — 0; по «Калинке», к которой Вы так же «приложились» — наказанных — 0; уволенных — 0, теперь вот по ДК — поймали за ручку Горбатенко и? В результате от местной власти «ай яй яй, ой йой йой» и тихонечко пошла Ольга Денисовна на пенсию отдыхать (ну или пойдёт, если еще раз не выберут… пожизненно). Так может вся Ваша деятельность больше похожа на пиар, чем на реальную помощь громаде?
Я ничего личного по отношению к Вам не имею, но позвольте, если Вы депутат и беретесь за столь громки дела, а по факту — 0. То разве не так? Просто устала (и наверное не только я) от демагогов в политике.

Іван
Іван

Шановна Пані! Перш за все,хочу наголосити, що я не є прихильником «розрулювання» питань в коментарях. Зазвичай це позбавляє гарантій правильного розуміння з обох боків. Але щодо Вашого запитання скажу наступне. Ви самі зізнаєтеся: «Может быть я просто мало информирована». Тож, пропоную Вам ознайомитися з історією тих чи інших проблем та моєю безпосередньою участю в перебігу кожної з них, про причини уникнення відповідальності тими чи іншими особами і т.п. Після того, як поінформованість Ваша стане хоч трохи вищою, запрошую до спілкування у зручний для мене спосіб — за особистої Вашої і моєї присутності.

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

«Прыхыльныком» Вы не являетесь, но все же ответили. Если мало проинформирована, так проинформируйте меня и общественность в целом — какие результаты ваших заявлений, жалоб и обращений. Только прошу Вас, по факту. Наказан тот и тот, уволен тот и тот. Не стоит говорить о том, что там что то ведётся, расследуется и т.д. По многим делам Вы заявляли и обращались давно и? Нет подвижек, тормозят дело? Так что, опускать руки и говорить — что система у нас такая? Вот вы любите говорить, что представляете общественность — вот вам как раз повод отчитаться перед общественностью.

Александр Невский
Александр Невский

«поймали за ручку Горбатенко»
простите, а можно подробностей? а то не совсем понятно, о чем речь)

Термостат
Термостат

Да я так понял речь о ситуации, когда Довбыш на какой то сессии показал, что Горбатенко сдаёт в аренду помещения в ДК, типа бесплатно. Или не то?

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

Именно то

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

8-я сессия поссовета: ЗДЕСЬ
Трансляция видео с 2.06.30 (время).

Александр Невский
Александр Невский

Да я не назвал бы эту ситуацию поимкой за руку.
О.Д. не брала деньги за аренду себе в карман, а просто их не брала. При чем договоренность об этом была у преподавателя Инглиша с Паськом, насколько я понял ситуацию. Я присутствовал на этой сессии, но и не подумал, что вы об этом.

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Саша, не стверджуй того чого не знаєш.

Александр Невский
Александр Невский

Фраза «насколько я понял ситуацию» как бы и говорит о том, что я не утверждаю) Я сделал вывод из того, что увидел. Возможно, я пропустил какие-то факты, подтверждающие, что она-таки брала деньги, но я не видел, чтобы публиковались факты на эту тему..
А обвинять человека на основании догадок — нехорошо.

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Саша, ми не «обвіняємо» на здогадках. Заведена кримінальна справа, ведеться розслідування, вже є певні покарання, а публікувати хід розслідування має право лише той хто розслідує, прокуратура.

Александр Невский
Александр Невский

Я вас понял. Тогда я просто не осведомлен. Прошу простить.

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Її спіймали не за «ручку», а за кишеню.

Володимир Яковлев
Володимир Яковлев

Наталіє, для того щоб когось звинувачувати у політичній демагогії, то ви перш за все самі знайдіть час прийти на всі збори, сесії, комісії. Витратіть свій дорогоцінний час на громаду, можливо хтось знайдеться і скаже вам, дякую, але більшість буде говорити так само як і ви. Якщо ви вірите в непорочність нашої, Власівської влади, то ви глибоко помиляєтеся. Якби влада виконувала свої обов’язки то в нас не втрачалися такі приміщення як «Калинка», гроші від оренди приміщень, не осідали в бездонних кишенях корупціонерів, не викрадалося обладнання на десятки тисяч гривень, (шкільні майстерні), не гинули б у каналізації люди, не нависали б над людськими головами багатотонні сухі дерева і гілки, не стояли в центрі селища всякі «розливайки» та нічні магазини, клієнтами яких є лише бажаючі спиртного, які сотням людей не дають відпочинку. Селище б не заростало смітниками та бур’янами, та і не стало б притулком для сотень бродячих собак. Цей список можна продовжувати дуже довго, але ви можете його продовжити, або скоротити, звинувативши і мене в піарі та демагогії.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: