Главная » Блоги » Народини великого сина України Тараса Шевченка!

Народини великого сина України Тараса Шевченка!

Минуло 9 березня, традиційно в цей день відзначають народини великого сина України Тараса Шевченка!

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу.  1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка. До вшанування пам’яті про великого письменника України долучився й я — ще 5 років тому, за особисті кошти та за власної ініціативи, виготував та розмістив банер із зображенням письменника на розі головних вулиць селища Власівка. Ось так він виглядав тоді:

Знайшлися ті, кому то було не довподоби, та банер був пошматований.

Разом із побратимом — депутатом Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода» Русланом Степурою ми реставрували банер.

Перш за все, бентежить те, що знаходяться люди, що мають в серці такі ванадалістичні наміри. Навіщо та за що псувати банер, чим завинив Шевченко перед вами? По-друге, в котрий раз дивує абсолютна відсутність з боку місцевої влади ініціативи що до заходів, присвячених до дня народження письменника та поета. Чому, кричуща про патріотизм та любов до рідного краю влада, таки не спроможна навіть до найменшого кроку по вихованню любові до творчості, без перебільшення, найповажнішого творця української письменної культури? Можливо власівчанам потрібно нарешті збагнути, що різниця між популізмом та справжнім бажанням до змін, починається в серці та душі, так само, як то колись починалося в серці та душі Пророка та сина України — Тараса Григоровича Шевченко!

Депутат Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода» Іван Довбиш

Войти с помощью: 
voyak
voyak

Чому, чому, та тому що за маскою ховається і жевріє надія повернення радянсько-рашистської окупації, тому і банери рвуть, і стіни обписують, і всіляко шкодять Україні, тому і двори не прибрані, і через сніг пройти не можливо. Тому що маскуються гади.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: