Главная » Афиша » Запрошуємо на марш слави героїв

Запрошуємо на марш слави героїв

Брати і сестри українці! Дорогі наші земляки-кропивничани!

14 жовтня 2017 року в місті Києві відбудеться традиційний всеукраїнський патріотичний захід – велелюдний Марш Слави Героїв, присвячений 75 річниці створення УПА.  Марш УПА був започаткований націоналістами ВО «Свобода» ще в ті часи, коли всі нинішні загальнонаціональні гасла сприймалися вороже, а українські Герої були знецінені та оббріхані совєцькою пропагандою. Сьогодні ж вояки УПА отримали належне визнання в колі українців.

Цьогоріч свободівці, спільно з «Правим сектором» та «Національним корпусом», поведуть тисячі патріотів вулицями Києва, щоб віддати шану борцям за волю України та показати чинній владі і світу, що націоналістів не спинити на шляху до втілення прагнень української Нації.

Активісти Кропивницької міської організації ВО «Свобода» та обласного осередку ВГО «Сокіл» запрошують всіх охочих мешканців Кропивницького і прилеглих районів долучитися до цього незабутнього, потужного національного дійства!

Власівчани! Запрошую вас відсвяткувати це свято разом. Для участі у святі будуть надані автобуси. Забронювати місце в автобусі можна за тел.:  0984130837 (Довбиш Іван Іванович — депутат Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода»).

Україна чекає на вашу рішучість і абсолютну згуртованість!

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: