Главная » Новости » Власть » Состоялось общественное обсуждение Генплана Власовки

Состоялось общественное обсуждение Генплана Власовки

Сегодня, в здании Власовского Дома культуры состоялось общественное обсуждение Генерального плана посёлка Власовка.

Общественности была представлена градостроительная документация Генплана посёлка Власовка, которую разработал институт “Дніпромісто”, на основании решения Власовского поселкового совета от 11.03.2016 г. №154 и на основании других нормативных документов. Глава поселкового совета Бабаченко А.Г. и начальник земельно коммунального отделения Жарикова Л.М. провели доклад и представили схемы Генерального плана.

В процессе обсуждения, докладчики выслушали предложения и замечания от общественности, ответили на ряд вопросов и в завершении провели выборы состава комиссии от общественности в количестве 13 человек. Подробнее об обсуждении, смотрите в нашем видео сюжете.

Фото: Роман Онипко

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Саша

Не ясно, для чего были пригнаны люди с королевства? В обсуждении, я так понял, ведь не фигурировало ничего важного для бизнеса ЧП “Виктор и К”… зачем эта массовка?

Lubov Jarikova

Саша, запрошення на громадські слухання були відправлені всім керівникам підприємств,що знаходяться на території селища, підприємцям, міському голові Козярчуку В.В., секретарю Світловодської міської ради – з пропозицією запросити на слухання всіх міських депутатів, представнику Департаменту екології Кіровоградської ОДА, однак Король В.М. (ПП “Віктор і К”), керівник ТОВ “Гідросенд” та Король С.М. (ТОВ Стілм) прийшли на слухання самі та привели своїх працівників. Депутати міської ради, та що там міської ради, депутати селищної ради проігнорували дані слухання, а від цієї містобудівної документації “Генплан” залежить майбутне життя селища до 2036 року (розрахунковий період). Ось і зрозуміло, хто більше всіх боліє за розвиток селища.

Саша

Воот. Приятно читать. Хороший вполне ясный ответ. Спасибо за разъяснение Lubov Jarikova

Володимир

а вас пригнали для чого?

Саша

Жаль, что вы сформулировали свой вопрос на столько, на сколько вам позволяет ваш интеллект. Я честно пытался на него ответить, но не смог опуститься до уровня на котором он был создан.

Михаил Берчук

Сили з КС стягнули для більш реальності та законності за для галочки, адже навіть на папері без них було б занадто мало “представників громади”. Питання некоректності вибору даного дня тижня і часу, були головним фактором, чому прийшло б так мало людей. Послухати було цікаво (що корисне для себе я думаю кожен знайшов у процесі доповіді і питаннях).

voyak

Михайле, в мене немає фізично часу, щоб дати відповідь “інтелектуалу” на його дебільне запитання, яке так дуже важливе для сьогодення і майбутнього Власівки, а ти маючи під рукою інтернет, можеш подивитися діючі норми закону, стосовно громадських слухань, та не писати дурниць.

Саша

Хэх так вы Володимир и voyak в одном лице 😀 Что ж вы Володя по несколько аккаунтов заводите? Чтобы избегать вот таких “дебильных” вопросов или в размытых ответах от нескольких виртуальных лиц казаться самому себе более интеллектуальным? Мне бы не хотелось опускаться до вашего уровня в открытых порывах унизить своего оппонента, но не заметить тот факт, что вы как народный избранник далеки от отметки даже “удовлетворительно” не могу, извините – так сказать “громадська позиція” . И наверняка на общественных обсуждениях не бывали, а, правда, Володя? 😉

voyak

Саша, якщо в тебе не згинаються коліна, бо щось ти все не можеш “опуститися”, то я піднімуся до твого “інтелектуального рівня”, та надам відповідь. Ти своїм запитанням принизив тисячі власівчан які працюють на підприємствах створених Королем В М, а це вже більше половини всіх працюючих селища Власівки, якщо ти уважно слухав доповідь. Ти принизив тих водіїв що перевозять тисячі працівників, щоденно, ти принизив тих висококваліфікованих зварників що створюють ті заводи, від корпусів цехів до технологічних ліній. Принизив кранівників які піднімають конструкції і монтажників на 30 метрову висоту, тих людей що позмінно працюють на своїх робочих місцях, принизив тих хто веде маркетинг та фінансовий ріст компанії. Ти принизив людину яка створила підприємства і робочі місця не знані раніше Власівкою. Ти навіть не “понял” на скільки важливе те обговорення не лише мешканцям Власвіки, а також і місту Світловодськ, бо якщо ти не знаєш то ми місто Світловодськ, селище Власівка і тебе в першу чергу було б повинно цікавити чому не прийшов твій мер, якого ми обирали, не прийшли депутати міської і селищної Ради, не прийшли всі жителі, та і ти, я не бачив і не чув пропозицій від тебе в обговоренні, а для того щоб давати комусь оцінки стань перед дзеркалом і спитай в себе, що ти зробив для селища, для громади, та в крайньому разі для себе? Мені можеш не відповідати, в мене немає бажання чекати коли хтось до мене “опуститься”, я йду своїм шляхом, і роблю те що мені подобається, без оглядки на оцінки і судження.

student.against

О шановний «voyak» з такою доповіддю, Вам прямиком на ковдру до самого його Величності. Але ж ви забуваєте доповісти нам про: постійне порушення КЗпП України, що люди просто проживають на роботі, не маючи часу на виховання своїх діточок; нестерпний щоденний сморід від виробництва та продуктів відходів; повністю відсутнє медичне обслуговування робітників; забруднення навколишнього середовища включаючи постійні виброси відходів у річку Дніпро (в районі причалу №1); руйнування доріг, та прилеглих житлових будинків; повне ігнорування і небажання покращити інфраструктуру селища (вчасності – дитячого садочка, школи і т.д.). Я за весь час існування Вашого підприємства, не зустрічав жодного працівника, який з гордістю вихвалявся що працює у ВКіК, лише тільки скарги, плітки та скривдженні. Присутність керівника «Смаку» та купки знедолених заробітчан, підтверджує лише те, що Він намагається зберегти та збільшити кордони підприємства висуваючи своїх представників, без обговорення, в члени комісії. Рекомендую Вам в подальшому не виставляти своє підприємство як високоінтелектуальне, прогресивне, інноваційне. Це лише завод по переробці сільхозпродукції поставлений на потік, та смердючий на всю округу.

voyak

Я бачу як ви хочете нам розповісти, як п’ять тисяч працівників ВО “Днепрэнергостройиндустрия” бігли з любов’ю на свої заводи, в три зміни, з усіма робочими суботами і закинувши в гору руки, партію прославляли. Ще я бачу що вам відомі факти цілої кучі “злочинів”, які ви приховуєте. Чому? Де заяви в поліцію, прокуратуру? Чи ви співучасник?

Marusa

voyak, 1) “Днепроэнергостройиндустрия” не загаживала поселок за все годы своего существования. 2)График работы всегда устанавливался в рамках Трудового законодательства, в тех же рамках оплачивались переработка часов и выходные дни 3) На балансе предприятия был Детский сад, в частности работал по графику завода, детский лагерь “Дружба”.4) Строились жилые дома. 5) Люди имели возможность оздоровляться в санаториях за 10% стоимости. Скажите то же о “Виктор и К” и я сниму перед Вами шляпу!

student.against

Добавлю: 1) збудована, і по цей час працююча поліклініка; 2) робітники, постійно направлялися на навчання та перепідготовку; 3) керівництво було зацікавлено у підвищенні кваліфікації робітників, що підтверджується наявністю бібліотеки (кращої в селищі); 4) не лише будувалися житлові будинки, вся інфраструктура розбудовувалась на плечах ДЄСП (питна вода, каналізація, газ, світло, парки, спортивні майданчики, стадіон, ДК, дитячий сектор, освітня школа і музична та багато інше – все це здобутки). А тепер увага: – Що такого зробило КС для громади, окрім екологічного лиха?

Володимир

вопрос между прочим – какая форма собственности была на предприятии, на момент постройки домов, поликлиник, библиотек? И почему сейчас не строят дома, заводы, пароходы?

Саша

… а еще я унизил амеб собственным существованием и соседскую собаку тем, что отдал кость другой собаке. Ваши комментарии не были бы так печальны, если бы не были так смешны. Странно, что вполне вменяемый человек разглядел в моём комментарии оскорбление по отношению к кому бы то ни было. А учитывая тот факт, что по моему глубокому убеждению, вы Владимир, на общественном обсуждении всё же отсутствовали, то об оскорблении в адрес всей общественности посёлка уместнее говорить по отношению к вам, прежде всего как к депутату местного совета.

Володимир

для людей с “высоким интеллектуальным уровнем” – гонят скот .В контексте сказанного тобой, не трудно догадаться, как ты обозвал рабочих “Виктор и К”.
p.s. Я не являюсь депутатом местного совета.

Саша

То, что вы себе додумываете – это ваше личное дело. Интерпретировать слова, можно как угодно и на столько, на сколько может позволить разыгравшийся воспалённый мозг (уж не воспринимайте это выражение в свою сторону, а то еще снова чего-то там додумаете…).

Володимир

все ясно з тобою, відмовляєшся від своїх слів…

Наталья Ильченко

Боже Боже, неужели Яковлев скатился до такой откровенной “джинсы”, еще и под фейковым акакаунтом 🙁

Володимир

Саша,ви про аккаунти нічого не наплутали? Посніть своє “пригнаны”, якщо хочете адекватний діалог.І в майбутньому, визначіться до кого звертаєтесь.

Marusa

Володимир, Вы отвечайте с одного аккаунта, тогда не “спалитесь”

Саша

Володимир, к чему этот фарс? Будьте мужчиной и признайте, что завели парочку, а то и больше, аккаунтов, чтобы не замараться в комментариях под публикациями с острыми темами.

Александр Невский

Когда слышите “Владимир Яковлев”, не забывайте что есть Владимир Николаевич 55-го года рождения, а есть Владимир Владимирович 79-го года рождения.
Судя по аватарке пользователя “Володимир” – это фотография именно Владимира Владимировича. Подобная есть на его странице ВКонтакте.
Это не значит, что Владимир Николаевич не пишет от имени всех этих пользователей сайта, но и 100%-ю уверенность исключает.
Не исключена так же ошибочная авторизация одного из Владимиров под аккаунтом другого, если они проходили ранее авторизацию с одного устройства (что свойственно родственникам).

voyak

Так, Олександре, а ще ти не згадав про інших, більш як 40 Яковлєвих Власівки, та і Володимирів близько трьох сот, які в черзі стоять до комп’ютера, щоб комент написати.

student.against

Як Вам не соромно – депутате, 3 аккаунти! Це ви так формуєте суспільну думку? Краще б дерева пиляли, чи відеокамери установлювали по селищу. А ще краще довели до відома нас, як вмовляючи Марона, виклянчили будинок колишнього меблевого магазину, буцімто на «Клюб Дельтопланерюг», а натомість обгородились від хлопчаків гранітним парканом. Що коштують Ваші обіцянки та слова Яковлев Володимир Voyakovich?

Александр Невский

Зачем о них упоминать, если я уверен, что предложенный мной перечень вариантов содержит в себе правильный?
1. Вы умышленно пишете с разных аккаунтов (не исключаю).
2. Вы случайно написали из аккаунта сына (к этому склоняюсь).
3. Комментарий писал ваш сын со своего аккаунта (по стилистике текст всё-таки ваш).

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: