Главная » Новости » Власть » Про благодійні внески і якість освіти в ДНЗ “Буратіно”

Про благодійні внески і якість освіти в ДНЗ “Буратіно”

Чи можливо контролювати те, над чим апріорі не маєшь контролю, та чи належить перевірці те, що вже перевірено компетентними органами?

Саме такі питання викликало одне з останніх розпоряджень №17 від 06.02.2018р., Власівського селищного голови “Про прозорість та відкритість діяльності дитячого навчального закладу №2 “Буратіно”, у керівництва единого дитячого садку селища Власівка. Зокрема, у вищезгаданому розпоряджені, селищний голова наказав забезпечити громадський контроль, прозорість і доступність щодо діяльності ДНЗ селища та обумовив певні аспекти контролю над фінансовими надходженнями, що насправді не контролюються ані керівництвом, ані працівниками дитячого навчального закладу.

Чому селищний голова надав саме таке розпорядження, у ДНЗ №2 “Буратіно” лише припускають. Мовляв, місцевий голова намагається як найбільше узабезпечити себе від ризиків щодо проблем у даному контексті. Попри все, керівництво дитсадка не залишило дане розпорядження без коментаря:

До ДНЗ №2 “Буратіно” надійшло розпорядження селищного голови, зміст якого викладений вище. Відповідно до розпорядження, ДНЗ інформує громадскість громадскість про його зміст та пояснює, що з 01.09.2017 р. збір усіх благодійних коштів, в тому числі з батьків, покладено на батьківський комітет садочку. Тож і надавати інформацію громадскості щодо збору і витрачання цих коштів має батьківський комітет. Оскільки дитячий садок не отримує, не розпоряджається і не витрачає ніяких благодійних внесків. Окрім того, згідно протоколу №54  засідання міської експертної комісії з атестації закладів освіти, ДНЗ №2 “Буратіно” визнано атестованим. Отже, якість освітніх послуг, які надає дитячий садок, у експертної комісії з управління освіти м. Світловодська, якому методично підпорядковується ДНЗ, не повинно викликати ніяких питань.

Тож, чому в місцевій раді вирішили покласти контроль над коштами, які не підконтрольні ДНЗ на керівництво дитячого навчального закладу та навіщо наказали звітувати про якість освіти після профільної атестації – питання, що залишається відкритим.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Михаил Берчук

Селищний голова займається тим, що справді називається криє свій зад підставляючи керівництво садочку, співробітників селищної ради та деяких депутатів. Окрім того, щоб працювати на благо селища апелює плітками і за власними амбіціями використовуючи тактику корумпованої лисиці розпилює бюджетні кошти на зарплату, роботу з сумнівними підрядниками. “Ремонт” доріг (2017 рік) у селищі обійшовся бюджету більше ніж 700 000 грн., кримінальні справи: по амбулаторії, смерть на насосній КП “Водограй” (2016 рік), відсутність безпеки для життя,здоров’я мешканців та постійних крадіжок і інше – головні надбання головування БАГ-ом за 2,4 роки його правління.

Ольга Т.

Пункт 1.4. в распоряжении бессмысленный, деньги собирает родительский комитет, он же и отчитывается. Это если на всякие там ремонты, подарки и прочее. К чему это распоряжение… Мда.

Дарья

Может Бабаченко долю хочет? 🙂

voyak

Дарья, дві долі, ага.

Ольга Т.

Если бы хотел – распоряжение бы не издавал 🙂 🙂 🙂

Игорь Прилуцкий

Тут очевидно – господин глава беспокоится о своей 5-й точке опоры. Необходимо её прикрыть, прежде всего документально. А как там собирается нал – это уже дело десятое Ну а вопросы к качеству образования – это явно наводка недовольных родителей детишек. Не всем нравится качество воспитания, вот и появляются те, кто не пойдут выяснять ситуацию в сад, а прямиком к главе поссовета

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: