Главная » Новости » Власть » ОТГ чи ОЗУ: як Подорожнє живе в об’ єднаній громаді

ОТГ чи ОЗУ: як Подорожнє живе в об’ єднаній громаді

Питання про те, як змінюється життя громади після свторення ОТГ (Об’єднана Територіальна Громада) в останній час набуває все більшого сенсу, але для певних громад, утворення ОТГ все більше схоже на ОЗУ (Організоване Зловмисне Угрупування).

Рано чи пізно, але питання утворення громади в селищі Власівка постане і перед самими власівчанами. Задля того, щоб краще зрозуміти, куди слід рухатися, до якого вибору схилятися та як змінюється життя громади після певного вибору, власівські громадські активісти Володимир Бала та Юрій Смірнов, провели невеличке інтервью з представниками громади села Подорожнє, яке наразі увійшло до Великоандрусівської об’єднаної територіальної громади.

Нажаль, для Подорожнього  – приєднання до ОТГ вилилося у створення скрутного становища в розрізі економічного, соціального та, в певному сенсі, морального аспектах. Рівень соціалізації та умов еконмічного зросту села не покравщився, а навпаки, почав спадати. Більше того, під загрозою закриття опиниался єдина у селі школа, процес прийняття важливих для громади Подорожнього рішень унеможливлений відсутністю більшості у раді ОТГ. Наразі, становище в певних сферах на стільки скрутне, що громада села вдається до страйку, має намір перекривати рух по транспортних магістралях, та намагається достукатись до керівництва вище, аби лишень їх почули. Чи вдасться їм це зробити – час покаже, але вже зараз на прикладі цієї ОТГ можливо зробити певні висновки. Які? Стане зрозуміло після перегляду відеосюжету.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: