Главная » Новости » События » Власівські волонтери допомагають «Службі крові»

Власівські волонтери допомагають «Службі крові»

1-2 вересня 2017 року власівські волонтери Володимир Бала та Сергій Головач на чолі з Ростиславом Зауральським (автором проекту «Кровомобіль» та директором ГО «Медичний Корпус» м. Кременчук) вирушили до прифронтової Авдіївки з метою доставки чергової партії компонентів крові.

Нагадаємо про те, що нещодавно вони допомагали налаштовувати єдину в Україні пересувну операційну (Автобус Neoplan). Бала Володимир розповів про те, що кровомобіль та його обладнання знову відпрацювали на всі 100%. Для Туарана (Кровомобіль) цей етап був ще одним випробовуванням: «він вже хватав нашу соляру і ми були змушені перечиповувати його з адаптацію до нашого палива, і довів дієздатність обладнання при температурі +35 градусів за Цельсієм, та з урахуванням що морозильне обладнання видає високу температуру в салон автомобіля. А тепер злива, а Туаранчик їхав 100-130км/год., тобто ніщо не перешкоджає йому виконувати свої головні функції: за мінімальний проміжок часу транспортувати компоненти крові на будь-яку відстань з 100% гарантією виконання всіх умов транспортування вантажу».

Сергій Головач розповів про те, що більшість часу, які він витрачає на допомогу Медичному корпусу та проекту «Кровомобіль» проводиться тут у Власівці, де він у вільний час, а іноді після закінчення робочого дня, допомагає з ремонтом техніки медичного корпусу. Але коли Ростислав з Володимиром звертаються з проханням допомоги «на місці» (в зоні АТО) то охоче береться за допомогу. Ростислав Зауральський (лікар-трансфузіолог, автор проекту «Служба крові» розповів про те, що цей проект є досить важливим для розвитку медицини та є одним із напрямків розвитку проекту «Медицина катастроф», над яким він зараз працює. Також відзначив постійну допомогу Володимира в роботі цього проекту а Сергію подякував за допомогу у транспортуванні карети швидкої допомоги Медичного корпусу з Карлівки (Донецька обл.) до Кременчука де буде проведений її ремонт та технічне обслуговування.

«Назад їхали повільно бо у швидкій не працює зчеплення, а резина була протерта до корду. Але дорога на двох автомобілях в три руля була нами подолана». Також Ростислав розповів, що під час повернення додому як завжди обговорювались подальші плани розвитку проекту «Кровомобіль» а також ГО «Медичний корпус» і наразі з Володимиром проходить обговорення можливостей співпраці «Медичного корпусу» з Власівською громадою з приводу забезпечення селища каретою Швидкої допомоги».

Фото: Володимир Бала

Отправить ответ

Войти с помощью: 
voyak

Я щиро вдячний всім нашим людям Власівки, які підтримують Володимира і інших волонтерів, я вважаю що саме для допомоги нашим захисникам повинні виділятися кошти, з місцевого бюджету також, а не ті “копійки” які були озвучені на останній сесії.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: