Главная » Новости » События » Разом ми можемо більше!

Разом ми можемо більше!

У фойє Власівського Будинку культури сьогодні відбувся вечір, присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями.

Творчі колективи селища, серед яких хореографічний ансамбль «Світоч» і пісенний гурт «Веселі ритми», наповнювали залу фойє сучасними танцювальними ритмами та мелодійними голосами вокалістів. Серед тих, хто дарував у цей вечір свій гарний настрій гостям заходу, були навіть наймолодші виконавці, що вийшли на сцену вперше. Організатори та ведучі творчої події, що відбулася у застінках Будинку культури — спеціаліст у справах сім’ї, дітей та молоді  Тимошицька Алла , директор Будинку культури Яблокова Еліна та культорганізатор Савченко Світлана, підготували не тільки розважальну пісенно-танцювальну программу, а й цілу низку конкурсів та змагань на логіку, ерудицію та творчі здібності, переможців в яких чекали цікаві подарунки.

Серед тих, хто в цей вечір завітав до заходу, був і голова Власівської селищної ради Анатолій Бабаченко. Очільник селища звернувся із закликом до повсякденного прояву людяності та допомоги тим, хто найчастіше її потребує — людям з обмеженими фізичними можливостями. Слід зазаначити, що захід відбувся за сприяння Власівської селищної ради, та підтримки таких власівчан, як Мараховка Т.О, Пасічник В.В, Король В.М, Сушнова О.С, Вовк Т.В.

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, встановлено 3 грудня Генеральною Асамблеєю ООН в 1992 році на 47-й сесії (резолюція № A / RES / 47/3). Генеральна Асамблея закликала всі держави і міжнародні організації співпрацювати у проведенні цього дня. Ця дата — ще одна нагода згадати, що поруч з нами живуть люди, які потребують допомоги й опіки, а також  надійного соціального захисту.

Фото: Роман Оніпко

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: