Главная » Блоги » Так чия ж то дорога на ГЕСі ?

Так чия ж то дорога на ГЕСі ?

Депутат обласної ради від ВО “Свобода” Степура Р.С. звернувся до облдержадміністрації щодо ремонту дороги державного значення /H-08/- Недогарки – Світловодськ Індекс T-17-03. У депутатському запиті, підтриманому рішенням дванадцятої сесії, йдеться про те, що мешканці Світловодщини скаржаться на незадовільний стан дороги, яка пролягає по дамбі Кременчуцької ГЕС та сполученням між Світловодськом і селищем Власівка.

У відповіді на депутатський запит, голова обладержамдіністраці Сергій Кузьменко зазначив, що на даний час Кіровоградський облавтодор ремонтує ділянку дороги Недогарки –Світловодськ протяжністю 5,3 км. Мостовий перехід Кременчуцької ГЕС, а також дорога греблі станції довжиною 5,2 км перебуває у комунальній власності громади Світловодська.

У свою чергу виконавчий комітет Світловодської міськради повідомив, що у місцевому бюджеті недостатньо коштів для утримання цієї ділянки дороги та надав облдержамдіністрації проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття Кременчуцької греблі (від шлюзу до переїзду на смт Власівка) у м. Світловодськ Кіровоградської області», який може бути профінансований за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2018 році вартістю 30, 013 мільйонів гривень.

Також облдержамдіністрацією надіслано звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та народного депутата України Довгого О.С. щодо сприяння у вирішенні питання про передачу цієї ділянки дороги із комунальної власності громади Світловодська у державну власність.

До речі, з виступом депутата обласної ради Степури Р.С. що до ситуації навколо дороги /H-08/- Недогарки – Світловодськ Індекс T-17-03 на сесії Світловодської міської ради, що нещодавн відбулася можна ознайомитись переглянувши додане вище відео, з часу 01.09.46.

З повагою, депутат Кіровоградської обласної ради ВО “Свобода” Довбиш І.І.

За матеріалами “Кіровоградська обласна рада

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: