Главная » Блоги » Суспільство сліпих, глухих і безпорадних?

Суспільство сліпих, глухих і безпорадних?

Велике протистояння закону права і справедливості розпочате ще 3 роки тому у 2014 році все більше і більше засвідчує про повну безкарність великого бізнесу і його захисників від народу. Чим більше часу проходить і чим більше відбувається розширення виробничих потужностей підприємств,  тим страшніше і небезпечніше стає ситуація з умовами життя, поширенням  хвороб і наближенням екологічної катастрофи. І саме головне усе, що відбувається у селищі Власівка, Кіровоградської області останні 17 років повністю ігнорується, як органами місцевої влади так і державним інстанціям, такими як:

– Державна екологічна інспекція

– Національна поліція

– Прокуратура

Усі ці інстанції, які поставлені і отримують занадто  пристойну оплату від народу  з метою захищати життя і майно громадян України перетворилися на «звичайних захребетників» адже коли звернення громадських правозахисників, мешканців і навіть депутатів різних рівнів стосовно порушення законів Конституції України ними не доходять до заключного фіналу верховенства права або просто ігноруються. Так за останні три роки у селищі стало неможливо вдихнути ковток свіжого повітря, діти і дорослі купаються у стічних водах, тисячі тон сміття зариті у землю у літню спеку акумулюють  огидний сморід.

Будь які спроби супротиву через захист своїх прав на здоровий спосіб життя і екологію членами громади супроводжуються переслідуванням, залякуванням побиттям і навіть спробами вбивства – усе це тримає велику кількість населення у страху, яке поступово переростає у байдужість і безпорадність окремих з них. Але безпосередньо  10 серпня 2017 року я в присутності місцевої мешканки-активістки Яковлевої М. С. спостерігав (фіксуючи на відео), як представники Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області, селищний голова Бабаченко А. Г. та місцевий депутат грамотно пояснювали ( виглядало так наче намагалися виправдати себе у тому, що одні тільки-но узнали, а інші не при справах) про виявлене імовірне грубе порушення норм екології  одним з місцевих підприємств.

Відповідно до законодавства на яке робили наголос представники Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області цитую:

«Нас не пустили на територію заводу», «аналізи рідини ми взяли з непрацюючої труби », «ми ж повинні повідомляти підприємство за 10 днів до приїзду» – тобто, щоб був час замести сліди порушником, «ми приїхали тільки по питанню труби – усі інші проблеми ми не будемо перевіряти», «вплинути на порушника ми не зможемо», «в усьому винні депутати ВР до них і пред’являйте претензії»  – це частина реплік які прозвучали в процесі діалогу між правозахисниками і екологічною інспекцією. Після 40-ка хвилин зустрічі виникає питання: «Для чого потрібні такі інстанції, які нічого не можуть або просто не хочуть»? Висновок неприємний – проблему не локалізовано (трубу не заварено), населення про небезпеку купатися на пляжі не повідомлено, порушника не покарано!

Рекомендації для депутатів і селищного голови:

–          Займіться нарешті захистом прав і майна (громади) мешканців селища;

–          Досить махати пальчиком за порушення законів – пора притягувати до відповідальності за нахабство і «псевдо-патріотизм» постійним ігноруванням;

–          Перегляньте розкрадання майна и природних ресурсів перед Вашим очима;

–          Почніть вирішувати по справжньому проблеми селища!

 

Поради мешканцям:

–          Досить бути пасивними – Ви занапастили життя і здоров’я ваших дітей і онуків.

–          За вас ваше життя ніхто не проживе але Ви самі частина цього суспільства і землі на якій живите (а не існуєте).

–          Досить пиячити і просто існувати!

–          Цікавтеся своїми правами та обов’язками – змініться нарешті! (хочете змін але самі не поспішаєте змінюватись )

–          Допомагайте тим кому потрібна допомога і вона Вам повернеться в необхідний час.

Невже громадські правозахисники і волонтери, які працюють безкоштовно і які пробують допомогти цим самим «немічним» державним органам і інстанціям виконувати їхні обов’язки перед народом України не в змозі побороти корупцію і безкарність без залучення представників Верховної Ради!?

 

Громадський правозахисник : Берчук Михайло

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: