Главная » Блоги » Піар на смітті

Піар на смітті

Нещодавно голова селищної ради Бабаченко А.Г. проінформував громаду що до робіт, які провела селищна рада на місці несанкціонованого сміттєзвалища на території колишнього свино-комплексу. Головний акцент був зроблений на тому, що в цілому проблему вдалося вирішити – більшу частину сміття вивезли, залишився лише залізобетон, який планують теж утилізувати на будівничі потреби селища, якщо такі з’являться.

Сміття два тижні вивозили до сміттєзвалища у місті Світловодськ. Використали 118 тис. грн на боротьбу с цим сміттєзвалищем. Тож, якщо ви ніколи не були на тому місці, де знаходиться той сміття, то встановити якість робіт, що провела селищна рада  вам буде важко. Але я, як депутат Кіровоградської обласної ради,  постійно тримаю на контролі питання що до того сміттєзвалища і можу вас запевнити, що роботи, які там провели – то лише  профанація, освоєння грошей та піар. Все. А ні трохи більше.

Частково сміття вивезли, але більшу частину просто загорнули землею, розрівняли спецтехнікою, притрусили так, щоб  не було видно слідів злочинного поводження з навколишнім середовищем. Подивіться на ці фото, які зроблені нещодавно:

Та на ці, які були зроблені до того, як провели роботи по утилізації від імені селищної ради. Нічого дивного не помічаєте? Так. Майже нічого не змінилося. Лише з’явилася земля поверх сміття. Рівень сміття в деяких частинах сміттєзвалища дещо змінився. Але в цілому – залишився таким самим, як і до робіт по утилізації. Тож що це, як не піар, та банальне освоєння грошей?

Тони сміття лишилися на тому самому місці, де й були раніше. Але то не важливо, важливо трохи збільшити особистий рейтинг, на тлі тотальної бездіяльності, чи не так пане голова?

Депутат Кіровоградської обласної ради від ВО “Свобода” Довбиш І.І.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: