Главная » Блоги » Піар на смітті

Піар на смітті

Нещодавно голова селищної ради Бабаченко А.Г. проінформував громаду що до робіт, які провела селищна рада на місці несанкціонованого сміттєзвалища на території колишнього свино-комплексу. Головний акцент був зроблений на тому, що в цілому проблему вдалося вирішити – більшу частину сміття вивезли, залишився лише залізобетон, який планують теж утилізувати на будівничі потреби селища, якщо такі з’являться.

Сміття два тижні вивозили до сміттєзвалища у місті Світловодськ. Використали 118 тис. грн на боротьбу с цим сміттєзвалищем. Тож, якщо ви ніколи не були на тому місці, де знаходиться той сміття, то встановити якість робіт, що провела селищна рада  вам буде важко. Але я, як депутат Кіровоградської обласної ради,  постійно тримаю на контролі питання що до того сміттєзвалища і можу вас запевнити, що роботи, які там провели – то лише  профанація, освоєння грошей та піар. Все. А ні трохи більше.

Частково сміття вивезли, але більшу частину просто загорнули землею, розрівняли спецтехнікою, притрусили так, щоб  не було видно слідів злочинного поводження з навколишнім середовищем. Подивіться на ці фото, які зроблені нещодавно:

Та на ці, які були зроблені до того, як провели роботи по утилізації від імені селищної ради. Нічого дивного не помічаєте? Так. Майже нічого не змінилося. Лише з’явилася земля поверх сміття. Рівень сміття в деяких частинах сміттєзвалища дещо змінився. Але в цілому – залишився таким самим, як і до робіт по утилізації. Тож що це, як не піар, та банальне освоєння грошей?

Тони сміття лишилися на тому самому місці, де й були раніше. Але то не важливо, важливо трохи збільшити особистий рейтинг, на тлі тотальної бездіяльності, чи не так пане голова?

Депутат Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода» Довбиш І.І.

Войти с помощью: 
voyak
voyak

Про те саме, освоєння коштів і нічого більше, говорив і я. Бо якщо говорити про екологію, то забруднення асфальтових вулиць селища виносом інертних матеріалів колесами транспорту припиняти ніхто не збирається. Зупинити забруднення власниками гаражів і сараїв, та організувати знищення стихійних звалищ біля названих об’єктів, теж ніхто не збирається, а ті звалища організовані саме в природних низинах території селища. Саме там збираються талі та дощові води, які потім надходять до грунтових вод, промиваючи з собою всі ті нечистоти звалищ. Відповідно «освоїти» виділені гроші, на тому «свинокомплексі», можна з найменшими витратами, нічого насправді не покращивши і не прибравши.

Наталья Ильченко
Наталья Ильченко

О, я уже начинаю привыкать к «вашему» ёжику 🙂 Что ж вы господин Довбыш, его везде тулите, это бедное погибшее животное? Знал бы ёжик, что после трагической смерти станет таким популярным… Я так понимаю средства на утилизацию не из местного бюджета? Ну раз так,почему бы и не освоить? Или лучше пусть пропадут совсем? Качеств освоения — это уже другой вопрос. Если за «лишние» деньги глава помог немного разгрузить мусорную проблему в посёлке и дал немного заработать подрядчику и что? Все довольны, и в собственном кармане деньги целы.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: