Главная » Блоги » Перепон немає. Нумо до дії пане голово!

Перепон немає. Нумо до дії пане голово!

На останній сесії Власівської селищної ради,  з’явилася інформація про наявність коштів на проведення позачергових виборів до місцевої ради кількох депутатів, які раніше покинули лави народних обранців. В деяких депутатів, і в мене в тому числі, виникло питання, а чи так важливо провести ці самі вибори, в той час, коли в селищі є досить багато інших більш значущих питань? Слід зазаначити, що в тих округах, де зараз немає свого депутат, певні повноваження відсутніх беруть на себе інші депутати. Окрім того, пану голові я неодноразово пропонував не робити проміжних виборів, а з огляду на ситуацію в цілому провести перезавантаження місцевої влади – розпуститти стару і провести вибори в нову владу. Неодноразово наголошуючи на необхідності вирішення того чи іншого питання, я користувався правом усного прохання, але зрозумів, що краще зафіксувати те, чого просиш чи вимагаєш в письмовій формі. Тож, наразі я звернувся до голови з вимогою перенаправити кошти виділені на вибори на інші потреби, зокрема, детальніше на зверненні нижче:

Я, так само як і раніше впевнений, що підняті мною питання, та вимога по їх вирішеню куди значущі за позачергові вибори, а виділені на них кошти можуть бути витрачені куди практичніше.

Депутат Власівської селищної ради Тарас Вовк.

Войти с помощью: 
student.against
student.against

Тарасе, якби там тільки крони потрібно зрізати, там всі вершки влади потрібно під корінець. Вони заспівають лише тоді, коли буревій ті крони нахилить. Добрий початок – половина справи.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: