Главная » Блоги » Кому на користь добрі справи?

Кому на користь добрі справи?

З учора, по вулиці Молодіжній у селищі Власівка, почалися роботи по видаленню аварійних дерев. Найняті спецтехніка, та так само найнятий персонал працювали у повну силу. За декілька годин, поруч з декількома будинками були видалені аварійні дерева, зокрема ті, які нещодавно ледь не вбили людину.

А вже сьогодні роботи продовжилися, але… до вивезення зпиляних дерево вже долучили комунальну техніку місцевого КП «Власівські мережі», та персонал цього самого комунального підприємства. І ось починається цікаве:

1.       Пояснити мені куди, все ж таки, утилізується зпиляна деревина, яка до речі є комунальним майном, мені так ніхто і не зміг. На моє запитання одному з задіяних в роботі робітників,  який до речі виявився місцевим депутатом – «куди везуть деревину?», я почув дивну відповідь: «звідкіля я знаю…». Уявіть, депутат місцевої ради, що безпосередньо задіяний в утилізації комунального майна, не має уяви як, куди і на які цілі це майно утилізується.

2.       Чому на етапі видалення аварійних дерев, за бюджетні кошти використовувалася найнята стороння спецтехніка зі стороннім найнятим персоналом, в той час, як у розпорядженні нашого ж місцевого комунального підприємства вже є автовишка та персонал? Чи не дешевше, та практичніше заплатити «своїм»?

Видалення аварійних дерев – це добре. Добра справа з благоустрою… але чи робиться та добра справа без корисного спонукання? У цьому блозі, я вважаю за потрібне офіційно зробити запит до місцевої влади про долю утилізованого комунального майна та отримати інформацію щодо економічної обгрунтованості найняття сторонньої спецтехніки та персоналу.

З повагою, депутат Кіровоградської обласної ради від ВО “Свобода” Довбиш І.І.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
wpDiscuz
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: