Главная » Блоги » Доля Максимки не залишається без уваги

Доля Максимки не залишається без уваги

Пам’ятаєте хлопчину Максимку, про якого я писав торік? Так ось, справа стосовно його долі, як я і обіцяв не полишена.

Вже в котрий раз я, разом з Ігорем Скороходом відвідую дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку «Жива Перлина», що знаходиться в селі Онуфріївка. Саме в цьому дитячому будинку зараз перебуває Масимка. Вже майже рік хлопець живе, та навчається в цій приватній некомерційній установі, метою якої є забезпечення особистісного розвитку, виховання, навчання та соціальної адаптації для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їх підготовки до самостійного життя. Слід зазначити, що Максимка потрапив до “Живої Перлини” за заявою самих батьків, які передали дитину на тимчасове утримання до дитячого будинку.

За моєю особистою ініціативою, та підтримки Ігоря Скорохода і директора дитячого садку “Буратіно” Кочеткової Тетяни Іванівни були зібрані речі, та продукти харчування для дитячого будинку “Жива Перлина”. Небайдужі власівчани передали такі потрібні речі дітям, які так їх потребували. До речі, де-які з власівчан приносили речі саме для “власівського хлопчика” – тож тепер так називають Максимку між собою окремі власівчани, яких вразила та зачепила історія про хлопчину.

Цього разу, візит до дитячого будинку “Жива Перлина” видався досить вдалим. Ми поспілкувалися з директором Худяковою Інною Олександрівною, дізналися як ідуть справи у Максимки, зокрема, в чому є потреба не лише для нього, але й для дитячого будинку в цілому. Незважаючи на підтримку дитячого будинку всілякими спонсорами та партнерами з закордону, додаткова допомога ніколи не буває зайвою, коли мова йде про дітей. Слід зазанчити, що рівень закладу особисто мене вразив – індивідуальний та груповий процес навчання, професіоналізм, чуйність та безмежне піклування про кожну дитину, яких в закладі, майже 30.

Особисто я не покину слідкувати за долею Максимки, та за допомогою небайдужих власівчан, по мірі можливості, надавати допомогу дітям дитячого будинку “Жива Перлина”. Адже діти, не лише свої, а й чужі – це доля нашої країни в майбутньому. Хоча… в певному сенсі чужих дітей не буває. Чи не так?

Окремо хочу подякувати усім небайдужим власівчанам, що надали допомогу дітям “Живої Перлини”, та зокрема, працівникам дитячого садку “Буратіно”, які внесли вагомий внесок у справу по зібранню допомоги.

З повагою, депутат Власівської селищної ради Вовк Тарас Васильович

Фото: Вовк Тарас, www.facebook.com/ZhuvaPerluna/

Отправить ответ

Войти с помощью: 
Ирина

Не понимаю, не укладывается в голове, как можно отдать кому-то своего ребенка на воспитание, кому-то чужому… Простите, но я бы стерилизовала таких родителей.

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: